Wprowadzając kolekcję Valentino CamoFlage

Byłem wieloletnim fanem Valentino, a biorąc pod uwagę, że marka trafiła torebkę Paydirt dzięki kolekcji Rockstud, fajnie było cieszyć się, jak ewoluują akcesoria. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem wiadomość, że marka wyda kolekcję kamuflażu, od razu poczułem emocje. Pierwsze wydanie The Valentino Camouflage to kolekcja męska, z którymi podążają za kobietami.

Mnóstwo projektantów wysyła Camo na wybiegu na kolekcje jesień 2013 (na przykład Michael Kors) i wydaje się, że Valentino wyprzedza krzywą. Zgodnie z wykwintnymi projektami, z których znany jest dom, Valentino wykorzystuje technikę famouglage uzyskaną ze skóry laserowej, która jest następnie zamknięta i drukowana dla efektu armii. Końcowe produkty są nerwowe i energetyzujące, z paletą kolorów od zielonego, wielbłąda, niebieskiego, czarnego, szarego i kości słoniowej z plamami rdzy, czerwonego i kwasowego zielonego.

Od małych akcesoriów po torby w stylu komunikacji, po odzież, różnorodność przedmiotów w linii używa czegoś dla mężczyzny w twoim życiu. Uwielbiam dobry kawałek kamuflażu, a widzenie marki znanej z wyrafinowanych, wyrafinowanych stylów dodających odrobinę ich repertuaru jest zawsze ekscytujące. Najważniejszą wiadomością jest to, że jeśli jesteś w Nowym Jorku, musisz teraz udać się do Jeffrey Ideal – współpraca w kamuflażu jest dostępna wyłącznie w Jeffrey. To się kończy po dzisiejszym, 20 lutego. Jeśli tęsknisz, nie martw się, jest wiele do naśladowania!

Leave a Comment