Nadążanie za Kardashianami: „Wszyscy będą nosić biały. Podobnie jak spa. Lub szalony azyl. ”

Czy zauważyłeś, że od rozpoczęcia sezonu nie było ani jednego powtórzenia się z Kardashianami? Byłem prawie konkretny, że w ostatni weekend wydali jeden, ponieważ wszyscy potrzebowali przerwy po tej legendarnej Grecji trzy partie, jednak nie. Prace rekapera nigdy się nie skończyły. Był nie tylko nowy odcinek, ale był wypchany skrzeli z rzeczami, które przypominały rzeczywisty dramat!

Najpierw zajmijmy się oczywistą częścią odcinka puchu, zanim przejdziemy do Meatiersze taryfy. To była 4 -lecia Khloe, a także Lamara, a także Khloe planowała coś dodatkowego specjalnego. (Spoiler: będzie obejmował lateksu.) Wygląda na to, że dopiero wczoraj Khloe, a także impreza ślubna Lamara została posypana na pierwszej stronie każdej plotki w kraju. Cztery lata później, a także jedyną osobą w związku z tym, że otrzymuje jakikolwiek rodzaj ochrony tabloidów, jest Lamar’s Trick Mistress, której nie wierzę, że naprawdę istnieje.

Tymczasem tworzono przygotowania Kim, a także nowe wykopaliska Kanye w Casa de Jenner. Wydaje się, że Kris nadal doświadcza złudzenia, że ​​Kim, a także Kanye, zamieszka z nią po nadejdziem niemowlęciu, jednak nie sądzę, że tak się naprawdę wydarzyło. Kanye jest bazilionairem, nie wymaga wypadku ze swoimi sztucznymi teściami. Mimo to trwało absurdalna ilość ponownego remontu. Kendall, a także Kylie, nie szaleli na punkcie koncepcji trzech nowych życia rozwijających się w ich przytulne wykopaliska Calabasas, a także jeszcze mniej szalały na temat ciągłego napływu ludzi przemieszczających się z domem 24/7. Sprawy stało się jeszcze bardziej nieprzyjemne, gdy Kris oświadczyła, że ​​zamyka dom na pierwsze 40 dni Nowego Babydom, aby stworzyć całkowicie zen atmosfery dla spawn Kimye.

Ten konkretny skok Krisa Jennera Brilliant zapewnił Kendallowi koncepcję, że powinna nieco wcześnie odbić się od starego gospodarstwa, teraz, gdy w zasadzie ostatecznie był ekskluzywnym hostelem dla niesamowicie bogatych i sławnych. Kendall ma wyjątkowo prawie 18 lat, a także nadszedł czas, aby rozprzestrzenić skrzydła, a także płonąć, gdy North West grozi wypchnięciem jej z gniazda.

Kendall, a także Kylie nie byli jedynymi, którzy są niezadowoleni z tej sytuacji. Kiedy w garażu Bruce’a Jennera pojawiła się magicznie różowa Vespa, Bruce oficjalnie zaczął się wkurzyć. Kris najwyraźniej nie zapytał Bruce’a przed zaproszeniem Kim, Kanye, a także dziecka, co wcale nie jest zaskakujące. To trzy czwarte gospodarstwa domowego Jenner, które nie chcą pokoju z Kimem i Kanye. Trzy czwarte gospodarstwa domowego, których opinie liczą się prawie nic!

Ale dla Bruce’a była srebrna podszewka. Jak najprawdopodobniej pamiętasz z odcinka w zeszłym tygodniu, chłopcy Jenner naprawdę byli gung-ho, aby zapewnić Bruce’owi pensjonat. Wszyscy rozumieją, że będzie to całkowicie coś między Krisem a Brucem, a jeszcze jak dotąd kula się toczy. Rodzeństwo i przyrodnie rodzeństwo miało ostateczne satysfakcjonujące umysły, aby upewnić się, że wszyscy są na pokładzie Green, ponieważ objęcie całkowitego krachu Kris Jenner Kris Jenner wymaga tak dużej ilości wstępnej. (Oczywiście nadal nie będziemy w pełni zapobiegać. Z oczywistych powodów.) Ekologiczny miał być swego rodzaju niespodzianką, mimo że sam Bruce zasadniczo wykreślał wszystko.

Po powrocie do gospodarstwa domowego Kardashian-Odm, lateksowy kombinezon Khloe został właśnie dostarczony. Khloe była zaskoczona, gdy odkrył, że użycie kombinezonu lateksowego jest podobne do uwięzienia w gigantycznej prezerwatyce. Wpisała w nim po prostu wystarczającą, aby stracić zaufanie do swojego atrakcyjnego pomysłu na sesję zdjęciową, a także po prostu wystarczającą, aby Rob mógł zrobić szybkie zdjęcie na swoim telefonie. (Dziwne. Dlatego nie rozmawiasz o atrakcyjnych buduarach ze swoim rodzeństwem. (A może tak? Znowu nie mam sióstr.)

Na koniec nadszedł atrakcyjny dzień strzelania do zdjęć Khloe, a także nie czuła się naprawdę seksowna, jednak i tak się pojawiła. Na uznanie Khloe jej tyłek wyglądał niesamowicie w lateksie. Zmieniło się w tę wielką, błyszczącą czarną kulę, która może, ale nie musi, aby odsłonić wszystkie głęboko spowite tajemnice wszechświata, jak idealna para magii 8 piłek. Dziel Wszystko, dzień był doskonałym sukcesem, a Lamar ma teraz stymulujące nowe czarne, a także białe portrety do zawieszenia w sypialni. Niestety, odcinek zszedł z Hill z tego miejsca dość szybko.

Po intensywnych rozważaniach Kris zdecydował, że Kendall, a Kylie otrzyma wynajem plażowyW końcu. Kris, starając się powstrzymać prawie 18-letnie dziecko przed doświadczaniem prawdziwej elastyczności, dopóki nie będzie w stanie tego zrobić legalnie, wynajęła lokalizację na Malibu dla całego rodziny. Więc tak, teraz Kim, Kanye, a także niemowlę (teoretycznie) wprowadzają się, a także Bruce, Kris, Kendall, a także Kylie się wyprowadzają. To wszystko ma sens! Nadal jestem zdezorientowany tym, co wydarzyło się z wypożyczalnią Malibu Bruce’a od początku sezonu. Czy to naprawdę takie proste, aby wyjść z umowy o wynajem na Malibu?

Wciąż bez wiedzy Kris, Operacja: Małe białe kulki Bruce’a było w toku, a także Kim zabierała swoją mamę do Paryża, aby wyraźnie wyciągnąć mamę z domu, podczas gdy ekologiczny był instalowany. (Cue 5 minut ziarnistych, ale wciąż estetycznych, nagrania Paryża.) Bruce walczył w jakimś charytatywnym turnieju golfowym, więc był podobnie Mia, aby stworzyć złudzenie, że nie miał nic wspólnego z tym wszystkim. (Przypuszczam?)

Oczywiście, kiedy FAM podpisał kontrakt z wypożyczalnią plaży, wszyscy produkowali sytuację typu „The Gift of the Magi”. Kris już przeniósł Fam na plażę na lato, a także teraz młodzież stawiała Bruce’a przyjazne dla środowiska na to, co zasadniczo będzie Kim, a także wykopaliski temp Kanye. To było tak jak tradycyjna historia O. Henry’ego, z wyjątkiem nikt nie musiał zaoferować włosów do sklepu z perukami, a także o wiele więcej ludzi.

Kiedy Bruce wrócił ze swojego weekendowego wypadu golfowego, wcale nie był podekscytowany domem plażowym, co zrozumiałe, ponieważ nie miał z tym absolutnie nic wspólnego, a także jego nowe przyjazne dla środowiska, będzie całą metodą. Calabasas. Próbował 86 Plan ekologiczny, jednak kula już się toczyła. Mimo to Bruce, a także młodzież starali się ukryć wszelkiego rodzaju dowody na to, że na podwórku mogło być ekologiczne, zanim Kris wrócił do domu, jednak bezskutecznie.

Kris był zdenerwowany, że nikt jej nie powiedział o Green Green, mimo że był to rodzaj planu wszystkich od samego początku. Nalegała, aby zapewniła Bruceowi wszystko, czego kiedykolwiek chciał w życiu. (Przypuszczam, że mówi o Kylie i Kendall, ponieważ widzieliśmy dom Jennera. Jedyną jego częścią jest wyraźnie „Bruce”, jest półka ze wszystkimi małymi helikopterami projektowymi w garażu.) Była konkretna Bruce była Bruce Przedstawiając jej dzieci jako jakiś czarny charakter Disneya, co jest dla niej stałym stylem czcionki. Bruce ubolewał, że traci jakikolwiek rodzaj odrobiny zarządzania, jaki kiedykolwiek miał w swoim małżeństwie. To była niezwykle niewygodna konwój przed połową swoich młodych ludzi, a także wiele wynajętych pomocy. Jednak naprawdę, głupie, to to, że nie było nowego ekologicznego, aby mówić o jakimkolwiek rodzaju więcej, więc wszystko było ogromnym zadaniem nad jakąś nową trawą, a także koncepcją umieszczania zielonego zielonego , naprawdę. Scena końcowa.

Will-one/nie będą-czynnik rozwodowy w tym programie jest naprawdę na mnie używa. Bruce, a także Kris może w tym momencie zjeść się do życia, nie obchodzi mnie to. Mam na myśli, że byłoby to zarówno przerażające, jak i promowane na E! Przez pełne trzy miesiące, ale chłopaki, masz moje błogosławieństwo. Chow Down!

Inne odcinki notatki domowe, a także zabawne elementy konwersacyjne z tego odcinka:

SPOTTING BAG: Program Kylie ma własną torbotę Celine Phantom Bagage. Programu, który robi.

Kris na inwazji Kimye Invasion: „Wszyscy będą nosić białe. Podobnie jak spa. Lub szalony azyl. ”

Khloe na fetyszyzacji pin-up: „Jestem bardziej Marilyn Monroe… typ dziwki”.

Kim zagraża Khloe: „Musisz mi powiedzieć, albo to będę na Instagramie”.

Khloe do szczeniaka: „Bernard, nie jedz mojej poduszki potajemnie!”

Kardashianie zwykle spędzają dużo czasu w nowatorskich sklepach. Czy ktoś jeszcze to zauważył?

Brandon Jenner: Jesteś jednym z najbardziej rozsądnych ludzi w tym programie. Jednak nigdy więcej nie noś włosy w ciasnej bułce. To sprawia, że ​​wyglądasz jak ręczny jogin.

Rozumiesz, kogo nie widzimy wystarczającej do tego programu? Khloe oraz pies Lamara Bernard. Jest całkowicie czarujący. Podaj temu psu spin-off, Stat! „Bernard Humps Miami”. „Bernard i Rob Hump New York”.

Leave a Comment