Gwiazdy emanują chłodnymi letnimi wibracjami z nowymi torbami z Louis Vuitton, Salvatore Ferragamo, Chanel i wiele więcej

Wydaje się, że lato staje się krótsze i krótsze każdego roku. Ale podczas gdy letni wakacja szybko się kręci dla niektórych z nas (dzieci wracają do szkoły przed sierpniem, w niektórych miejscach), celebrytki wydają się walczyć z letnim krokiem. W tym tygodniu niosą absurdalnie słoneczną torebkę. Mówię o wiklinowych pojemnikach, oślepiająco białych skórzanych torbach wiadra, tego rodzaju rzeczy. Jeśli potrzebujesz małej inspiracji w stylu letnim, aby napędzać cię przez resztę sezonu, nie szukaj dalej.

Alicia Vikander
Torba Louis Vuitton Petite Malle
Alicia Vikander robi rundy prasowe, aby promować najnowszy wpis z serii filmowej Jason Bourne. Tutaj pozostawia występ w Nowym Jorku ze złotą i srebrną torbą Louis Vuitton Petite Malle. Alicia została stuknięta jako twarz Louisa Vuittona w zeszłym roku, a od tego czasu nosi torby marki religijnie.

EJ Johnson
Chanel Maxi Classic Flap Bag
Oto EJ Johnson, który pojawia się w Kimmel, aby promować kolejny sezon bogatych dzieci z jego cennym klasycznym klapą Chanel Maxi. Styl osobisty neutralny pod względem płci EJ jest zawsze odświeżający w świecie, w którym wielu mężczyzn czuje się dziwnie noszących wszelkiego rodzaju torbę, nie mówiąc już o tym głównie sprzedawanej kobiecej publiczności.

Gigi Hadid
Versace Small Palazzo Empire Bag
2162 USD za pośrednictwem Farfetch.com
Skupmy się teraz na czymś, na co wszyscy możemy się zgodzić: makijaż oczu Gigi Hadid i jak niesamowity jest. Gigi jest tutaj, pozostawiając sesję zdjęciową w Nowym Jorku. Nosi swoją ulubioną torbę latem, Versace Small Palazzo Empire. Od tygodni nosi tę torbę praktycznie wyłącznie.

Kelly Rowland
Torba sznurka Chanel
PAPS znalazł Kelly Rowland, która robi zakupy na zakupy, po treningu w Los Angeles z piękną pikowaną granatową torbą sznurkową Chanel.

Kristen Dunst
Salvatore ferragamo wiklink sofia torba
Kup Salvatore Ferragamo przez Bloomingdale’s
Oto prześwietlona Kirsten Dunst opuszczająca bar La Juice z wiklinową torbą Salvatore Ferragamo. Kirsten wygrywa w tym tygodniu nagrodę za wiele sezonowo odpowiednich torbów.

Kristen Bell
Torba Saint Laurent Sac de Jour
2890 USD za pośrednictwem Saks
A oto szczególnie efektownie wyglądająca Kristen Bell, która udała się do Kimmela, aby promować swój nowy film ze stylowym czarnym Saint Laurent Sac de Jour. Złe matki będą w kinach na cały piątek, 29 lipca, i czuję, że jeśli wspierasz kobiety w filmach, powinieneś to postrzegać jako akt solidarności.

Reese Witherspoon
Proenza Schouler Perforated Bucket Bag
991 USD za pośrednictwem Farfetch.com
Poczekaj, może Reese Witherspoon wygrywa wiele sezonowo odpowiednich torby z perforowaną białą torbą wiadra Proenza. Dobrze, oświadczam, że to krawat! Fałszywe nagrody dla wszystkich!

Zoë Kravitz
Mała torba Saint Laurent Monogram
1 990 USD za pośrednictwem Saks
Wreszcie, oto Chilmaster Zoë Kravitz, zbierający nowe dżinsy i inne rozładowane w Nowym Jorku. Nosi logo Saint Laurent Mini, aby nie myliłeś jej kogoś, kto nie jest sławny.

Leave a Comment