Kolekcje torb Balenciaga Resort 2019 Poinformuje wszystkich dokładnie, kto to zrobił

, musi to być oczywiste, że dużą częścią noszenia torb designerskich jest ich zdolność do sygnalizacji statusu innym, i zwykle jedynymi ludźmi, którzy to kwestionują Czy ci, którzy nie chcą mówić o tym, że robią coś tak samoświadomego i świadomego klasowego. W rzeczywistości jednak najlepiej jest znaleźć właściwy sposób projektu obrazu, który odzwierciedla to, co inni cenią – które często obejmują sukces i bogactwo – ponieważ może to mieć znaczącą różnicę w tym, jak inni cię postrzegają i traktują. Nienawidzę gry, nie gracza.

Kupujący wybierają torby, które są o wiele bardziej subtelne lub mniej, w zależności od dokładnej wiadomości, którą chcą wysłać i z kim, z kim próbują się komunikować. Jeśli martwisz się, że logo Chanel Double-C lub monogram Louis Vuitton może być zbyt nieskory, aby upewnić się, że każda ostatnia osoba na ziemi zna się na fantazyjną torbę, mogę przedstawić Ci kolekcję Balenciaga Resort 2019 , który jest skalibrowany w celu usunięcia wszelkich wątpliwości, o ile osoba widząca torba może odczytać. To, co musisz zrobić, aby powiedzieć dzieciom, że jesteś bogaty, zależy od Ciebie.

Poza kilkoma torbami z klapą Chanel z logo podwójnym B i paskami łańcuchowymi, wszystkie inne torby z kolekcji, w tym Balenciaga, napisane wyraźnie we czcionce Sans Serif, z przodu i środku, jedynej podstawowej torbie. Jest to ogromne logo na kilku rozmiarach tablicy z kopułą, ale mniejsze w nowych wersjach linii codziennej, która zyskała już popularność wśród kupujących. Te torby z mniejszymi logo są oczywiście lepsze i o wiele bardziej do noszenia, ale nie dostają projektanta Demana Gvasalii przez całkiem wyraźnie: kpią z mody i jego konsumentów za logo fetyszyjne, co jest wspólnym tematem jego pracy Zarówno w Balenciaga, jak i Vetements, a on robi to w możliwy sposób na najlepiej twarzą. To, czy zdobycie jednej z tych toreb wskazuje, że jesteś w żartie, jest całkowicie innym pytaniem.

[Zdjęcia za pomocą Vogue Runway]

Leave a Comment