Poszukaj mniej: Citrus Lucite

Z akcesoriami tingowymi Złotych Globów świeżego w moim umyśle, nie mogłem nie spędzać trochę więcej czasu na wieczornych sekcjach moich ulubionych stron internetowych w zeszłym tygodniu. Oto jedna rzecz, której się nauczyłem (i zależą od mnie, to przełomowe): sprzęgła kosztują dużo. Zazwyczaj wydaje się, że im mniej będą się utrzymywać, tym więcej kosztują, i nadal chcę ich wszystkich. Słyszałeś mnie, każdy. Kto może dostać wystarczająco małe, błyszczące rzeczy?

Gdybym miał wziąć udział w wydarzeniu, które wymagało sukni, chciałbym przejść niesamowicie nowoczesne z moimi akcesoriami; Mój osobisty styl nie jest szczególnie dziewczęcy, a nowoczesność zazwyczaj działa jako skuteczna równowaga dla rzeczy, które są dość standardowe lub widoczne. Moim pierwszym impulsem byłoby wybranie sprzęgła Charlotte Olympia Pandora; Jasno pigmentowany Lucite z pająkiem na wierzchu jest tak nowoczesny, jak jest to wieczorna torba, ale prosty, standardowy kształt wskazuje, że wciąż jest wystarczająco formalny, aby można go było nosić na naprawdę formalne wydarzenie.

Teraz nie zrozumcie, kocham ogólnie wszystko, co robi Charlotte Olympia, ale Pandora zawsze uważała mnie za zbyt drogie, co dostaniesz, nawet jeśli rozważasz dodanie małej wkładki, która chroni twoje kosztowności z wścibskich oczu, jeśli jeśli Więc wybierz. Mając to na uwadze, starałem się znaleźć tańszą alternatywę-wiedziałem, że tańsza plastikowa pudełko musi być gdzieś tam. Rzeczywiście, CC Skye Bright Love Lucite Hold ma podobnie elegancki kształt i makowy kolor za nieco ponad jedną czwartą ceny. Opcja CC Skye wykorzystuje również technikę podwójnej koloru-jedna strona jest zabarwiona pomarańczowo, druga żółta, a także jest w kombinacji różowej i pomarańczowej. Za różnicę w cenie wezmę to.

Charlotte Olympia Pandora Spider Clutch
975 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

CC Skye Bright Love Lucite Clutch
255 USD za pomocą sklepu Shop

Leave a Comment