Recenzja: LIZZIE FORTUNOTO Cinema Box Bag

Lizzie Fortunato została założona w 2008 roku przez bliźniacze siostry Lizzie, a także Kathryn z celem wyprodukowania wyraźnych akcesoriów wykorzystujących nieprzewidziane materiały. Linia szczyci się tym, że jest stworzona w Nowym Jorku, a także liczne elementy są całkowicie wykonane przez zespół wykwalifikowanych metalów, a także szwaczek. Dobrze zrozumiana ze swojej spektakularnej biżuterii, marka ostatecznie rozszerzyła się na produkty skórzane w 2011 roku. Jako przedłużenie wykwintnych i nieporównywalnych akcesoriów, projektantka Lizzie w zamyśleniu produkuje nabranie toreb, sprzęgła, a także małe produkty skórzane, które są prostym dodatkiem do linii.

Nowości na SS20, przyjrzymy się najnowszym projektowi Lizzie Fortunato: torbie kinowej. Na pierwszy rzut oka styl jest zarówno abstrakcyjny, jak i inny-zarówno struktura, jak i drobna, twarda torba z złotym zamknięciem magnetycznym. Teksturowana skóra dodaje stylowy dotyk, a także służy jako płótno dla detali torby. Kształt jest odą do przeszłości z sylwetką podobną do tradycyjnych pni podróżniczych, jednak ukończył nutę współczesnego uroku.

Torba jest solidna, a skóra ma podobny charakter jak renomowana legendarna skóra Louisa Vuittona. Podczas gdy magnetyczny system otwarty/zamknięty jest praktyczny, a także chroniony, ma tendencję do zatrzasku, więc uważaj. Szczegóły stylu sprawiają, że ta torba promieniuje, a także zainteresowanie Lizzie, a tło stylu biżuterii mody są zawsze stosowane w tym spektakularnym projekcie. Ma zdejmowany skórzany pasek krzyżowy, jednak torba może być również cudownie nosiła ręcznie przez łańcuch akrylowy (zauważ, że łańcuch nie jest zdejmowany). Ogólne wymiary to 5 ″ L x 7 ″ W x 2,5 ″ D. Koszt detaliczny to 395 USD, a także ogólnie, jest to raczej świetna wartość dla wysokiej jakości torby, które zapewniły budynek, a także złote detale. Ta torba jest idealnym dodatkiem do każdej garderoby, a także dobrze nadaje się na ciepłe letnie dni, a także pikniki w parku.

Kupuj tuby lizzie fortunato

Leave a Comment