Torba Hamak Loewe dostaje makeover na wiosnę 2022

, gdy Jonathon Anderson, a także zespół w Loewe zaprezentowali swoją kolekcję wiosenną 2022, wzięliśmy uwagę. Kolekcja była płynną mieszanką nowych sylwetek, a także świeżych nabiera starych ulubionych, z wynikiem jest zbiór elementów, które były częścią mimośrodowości, a także część wysokiej mody. Mimo to marka pozostaje wierna swoim rdzeniu, produkując nienagannie dobrze wykonane torby, które prezentują długoletnią biegłość hiszpańskiego domu w skórze.

Nowy w Loewe na wiosnę 2022

Jednym z zaktualizowanych ulubionych fanów, które pojawiły się na pasie startowym, była torba hamakowa, która dostaje makijaż na wiosnę. Torba hamakowa zakończyła się ikoną Loewe, z sylwetką, a także kształtem, który jest zarówno praktyczny, jak i moda. Może być używany w niezliczone sposoby, z przenoszenia do torby do przenoszenia lub nawet Crossbody.

Torba Hamakowa została ceniona sezonem po sezonie, a także w tym sezonie, który jest reimaginowany, biorąc jego tradycyjny kształt, a także odkryć ją z nowymi proporcjami, a także wyrafinowane linie. Oferowany w jednym rozmiarze, nowa torba, zwana bryłką hamakową, jest wykonana z gładkiej skaliku.

Podobnie powstaje z kilkoma sposobami przenoszenia: przez ramię, Crossbody lub za pomocą górnych uchwytów, które przeplatają się, aby wpisać zamknięcie (choć wnętrze hak). Wnętrze posiada jedną wnętrza kieszeni poślizgową, a także zamszową podszewkę, która prezentuje interesy Loewe do skóży, a także szczegóły. Znajdź dużo więcej, a także zakup za pomocą Loewe za 2600 USD.

Leave a Comment