Nowi projektanci toreb naciskają na wiosnę 2020

, może nie mieć na to ochoty, ale wiosna jest tutaj. Pogoda w Nowym Jorku była dość temperamentna, a 2 lub 3 ponure dni przyćmiły każdy oszałamiający słoneczny dzień. Wiesz, co mówią, kwietniowe prysznice przynoszą majowe kwiaty i mam nadzieję, że wkrótce zacznie się poczuć wiosną.

Łatwo może być zapomnienie, że nadchodzi kolejny sezon, ale w rzeczywistości jesteśmy w pełnym zamachu wiosny. W tym momencie wszyscy nasi ulubieni projektanci wydali swoje nowe asortymenty i chociaż omówiliśmy już kilka nowych wydań, pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby zrobić o wiele bardziej kompletne podsumowanie najnowszych wydań w tym sezonie.

Patrzyliśmy już na nowe torby motywowe Prady, a wspólnie wszyscy przeanalizowaliśmy nową torbę duchów Balenciaga, a także nowe przybysze z Givenchy i Louisa Vuittona, ale dziś głębsze nurkujemy w obecnych torbach z naszych ulubionych luksusowych gracze. Wiele toreb poniżej było po raz pierwszy widocznych na wybiegach wiosennych 2020 i jest dużych pchnięć w tym sezonie. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że istnieje krok w kierunku znacznie bardziej minimalistycznych wzorów, gdy wielu projektantów zaczęło unikać szaleństwa logo. Inne oczywiste trendy to nowe torby z klapami siodłowymi od projektantów takich jak Saint Laurent, Celine i Prada. Oczywiście, The Torebka Daniela Lee dostała w tym sezonie, a wydaje się, że zainspirował innych projektantów, takich jak Miu Miu do stworzenia własnych, puszkowych toreb. Spójrz poniżej i daj nam znać, co myślisz.

Louis Vuitton Vanity PM (2410 USD)

Fendi Bagieette Bag (2590 USD)

Chloé Small Daria Bag (1640 USD)

Celine Medium Camarat Bag (2700 USD)

The Row Small Grochy Banana Bag (1890 USD)

Gucci 1955 Horsebit Small Top Manage Bag (2490 USD)

Bottega Veneta Medium Jodie Bag (2450 USD)

Prada City Flap Crossbody Bag (2450 USD)

Valentino Supervee Torba (2995 USD)

MIU Miu skórzana torba do przenoszenia (1870 USD)

Givenchy Small ID Pepe Top Manage Bag (1690 USD)

Saint Laurent Schoolbag Shiny Leather Crossbody (1590 USD)

Loewe Balloon Bag (3150 USD)

Burberry TB ziarniste skórzana torba hobo (1650 USD)

Valentino Small V-Locker Saddle Bag (3475 USD)

Bottega Veneta Napa Carry Hobo Bag (2800 USD)

Givenchy Tiny Eden Top Manage Bag (1650 USD)

Bottega Veneta Chain torebka (3600 USD)

Leave a Comment