Dream of Sunshine z Edie Parker Palms chwyt

dla wszystkich wciąż doświadczających chłodnej pogody, jaką oferował ten sezon zimowy, czuję cię. Wiosna oficjalnie wylądowała, ale temperatury najwyraźniej jeszcze nie dostały notatki. Vlad i ja jesteśmy na Florydzie przez kilka tygodni, aby się rozmrozić, i mam nadzieję, że wyślemy ciepłą pogodę do moich kumpli, które wciąż doświadczają brutalnie długiej zimy. Jeśli jednak nie masz pogody po swojej stronie, możesz przynajmniej złapać słoneczną Edie Parker po swojej stronie.

Byłem wieloletnim fanem sprzęgień Edie Parker, od niestandardowych opcji tabliczki znamionowej po niesamowitą Breaking Bad Version Anna Gunn. Najlepiej teraz, jestem o słońcu i palmach, a Edie Parker dostarcza z Edie Parker Flavia Palms Pearlescente Clutch.

Jest coś bardzo South Beach-Spalm-Palm Beach na temat perłownego wykończenia, a ja po prostu nie mogę przestać jej kochać. Nasze torebki nie zawsze muszą być bardzo poważne, a akcesoria Edie Parker nadal dodają dziwaczny dotyk do gry GRASP. Kup za pośrednictwem Moda operandi za 1495 USD.

Leave a Comment