Celestina Cruise 2010

Nie jest to wiele wiadomości, aby zgłosić się na ten temat, jednak wierzyłem, że kobiety mogą zachwycić się zdjęciem tego, co można znaleźć od mojego osobistego preferowanego projektanta GRASP – kolekcji Celestina Cruise 2010.

Jednym z silnych dopasowań Celestiny jest wykonanie szponów z nieoczekiwanych, nietradycyjnych materiałów. Wielu projektantów torebki ogranicza się do skór zwierząt, a może na pewną słomę lub płótno, jednak poza tym jest nieco kreatywności. Cóż, nie ci ludzie. Specjalizują się w wykorzystaniu materiałów takich jak drewno, skorupa, a także metale do tworzenia wyjątkowo pomysłowych, modnych torbów dla każdego wydarzenia, które można sobie wyobrazić.

Tutaj mamy dwa wyjątkowe przykłady-po pierwsze, ich dobrze znane tkane pudełko w tym, co pojawia się w nowej brązowej iteracji (w przeszłości zrobili srebro). Pokrycie jest jednocześnie subtelne i skomplikowane, co jest niezwykle trudne do osiągnięcia. Drugi uchwyt wydaje się być zupełnie nowym projektem, najprawdopodobniej skonstruowanym z srebra, który wydaje się mieć piękną, promienną mamę perły na dole. Te sprzęgła są powszechne dla estetyki Celestina, a także nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co jeszcze mają w przyszłości w kolekcjach.

Zdjęcie za pośrednictwem wwd.com

Leave a Comment