Jeden do obejrzenia: torebki J. Mendel

J. Mendel to już nazwa, którą wie wielu miłośników mody, jednak kiedy wierzysz J. Mendel, najprawdopodobniej wierzysz w rewelacyjne suknie marki, a także nieskazitelne futra.

Byłem wieloletnim entuzjastą J. Mendla, a także kiedy usłyszałem, że Giles Mendel podjął decyzję na torbach, aby być integralną częścią przyszłości jego marki, byłem podekscytowany. Każdego sezonu, Vlad, a także siedzę w programie, a także czuję się w świecie majestatycznego piękna na wybiegu. Widok przedmiotów ze stojaka przenosi je na inny poziom, a także moja najnowsza miłość kręci się wokół toreb J. Mendel.

Po ostatnim programie J. Mendel (który wkrótce się podzielamy), zacząłem obsesję na punkcie torebki z słynnym projektantem. Mój J. Mendel Midi Hold jest oszałamiającym, od wyrafinowanych linii po maślaną miękką skórę – ta torba szybko skończyła się jednym z moich ulubionych. Kolor czerwieni ma niewielkie nuty śmietany, jednak nie wydaje się, aby w żaden sposób się zmył. Uwielbiam toalety skórzany opaskę z przodu, gdzie możesz przesunąć rękę, aby przynieść torbę jako sprzęgło, jednak istnieje również wygodna opcja paska na ramię.

Ogólnie rzecz biorąc, ta torba jest znaczeniem ladilike, a także czuję się bardziej wyrafinowany, gdy ją podnoszę. To jedna z wielu toreb, które zobaczysz od J. Mendla, a także chociaż zawsze będzie znany ze swojego wieczornego zużycia, a także futra, torby nie należy pomijać.

Kup J. Mendel ubrania w Shopbop, a także kup ten wstrzymanie za 1650 USD za pośrednictwem Barneys.

Leave a Comment