W tym tygodniu celebrytów takich jak torby Céline, a także Beyond

Céline nadal mocno trzyma serca celebrytów, a także mają torby do zweryfikowania. Céline jest nadal bardzo ceniona przez hordy mniej popularnych miłośników toreb, oczywiście, jednak nie możemy wszyscy brać zbioru bagażu z kolekcją naszych marzeń. Dlatego musimy online zastępczo z Demi Lovato i Kylie Jenner. Przypuszczam, że są gorsze metody zdobycia twoich kopnięć.

Demi Lovato
TOTE Bagażu Céline
Demi Lovato została niedawno zatrzaskowana, pozostawiając restaurację La Sushi Katsuya z jasnym czerwonym bagażem, który pasuje do jej szminki.

Hilary Duff
Céline Trio Bag
Oto Hilary Duff, który pojawia się na widoku w niesamowicie nisko krawowym zespole dżinsów i tee, który obejmuje fundamentalne czarne trio Céline.

Janet Jackson
Hermès Crocodile Birkin
Tak, to jest Janet Jackson, płynie z luźnym z nadmiernie wyrafinowanym czarnym krokinem. Janet, lubimy cię, wróć do nas. Celebuverse cię potrzebuje.

Kylie Jenner
Tote
Oto oszałamiający ekologiczny, a także biały karnawałowy bagaż z fantomowym przenoszeniem, który odnawia moją tempo zainteresowania fantomowymi bagażami, zwisając z ramienia Kylie Jenner, gdy opuszcza Freda Siegel w West Hollywood.

Nene wycieka
Tote
Kupuj za pomocą Gucci
Nene wycieka niedawno wypełniona Kelly Ripa na żywo! Z Kelly i Michaelem, a także czuję, że moce, które muszą zrozumieć, że PB jest zdecydowanie na korzyść nene, wycieka w dziennym programie. Oto Nene opuszcza studio z vintage Gucci Tote.

Rosie Huntington-Whiteley
Torba Chloé Faye
2150 USD za pomocą MyTherresa.com
Oto Rosie Huntington, pozostawiając dom przyjaciela w LA z atrakcyjnym chloé faye z panelami włosów. Zapasy Chloé po prostu nieznacznie wzrosły.

Taylor Swift
Louis Vuitton x Christian Louboutin Monogram
Taylor Swift został niedawno zidentyfikowany spędzanie czasu w Hollywood z przyjaciółką Seleną Gomez. Jej Louis Vuitton X Christian Louboutin Monogram jest widoczny wśród celebrytów, jednak niezwykłą opcją dla T-Swift, który nigdy nie lubił żadnej marki indywidualnie.

Tia Mowry
Torba Givenchy Lucrezia
2250 USD za pomocą MyTherresa.com
I na koniec mamy Tia Mowry, kupując w Beverly Hills ze swoją Givenchy Lukrezią, idealnie na nową parę kombinezon. Ta para wygląda nieco przeciągniętą.

Leave a Comment