Daniel Lee obejmuje kultowy splot Bottega Veneta na jesień 2020

podczas weekendowego Bottega Veneta dostarczył kolekcję jesień 2020 roku na Milan Fashion Week. Chociaż jest to tylko trzeci pokaz wybiegu młodego projektanta Daniela Lee dla marki, Lee ma już nazwę domu. W zeszłym roku podbił rynek wraz z wprowadzeniem woreczka. Nowe style Lee, a także współczesną estetykę, zostały przyjęte przez wielu, pomagając marce zobaczyć ogromny wzrost, a także sukces pieniężny w drugiej połowie 2019 roku.

Podczas gdy często projektantów zajmuje kilka sezonów, aby odkryć swój groove w marce, Lee wydawał się szybko dostosowywać, modernizując, a także odświeżając markę, podobnie jak macierzysty biznes Kering. Mimo to niektórzy lojalni fani Bottega Veneta wyrazili frustrację z wielu zmian marki. Jednak na jesieni 2020 r. Lee przyjął bogatą historię Bottegi, płynnie poślubiając DNA marki starej Bottegi z jego nową wizją.

Lee przyjął w tym sezonie splot intrecciato, pokazując jeden z najbardziej kultowych aspektów marki Bottega w całej kolekcji. Czasami był przesadzony, a także duży, jednak głównie pojawił się w tradycyjnej formie. Były oczywiście tkane woreczki, oprócz zarówno crossbody, jak i iteracji hobo. Wyróżniający się fragment intrecciato był w rodzaju górnego uchwytu, kształtu worka lekarskiego. Ta nowa sylwetka wydawała się mieć ramkę taką jak zamknięcie, a także zawierała dłuższy skórzany pasek z wiązanym wykończeniem. Zobacz wszystkie poniższe torby.

[Obrazy za pośrednictwem Bottega Veneta oraz Vogue Runway]

Leave a Comment