Lanvin zadowolony torba SAC

Jeśli ta torba jest dowolnym rodzajem wskazania, Lanvin kontynuuje swój nieograniczony cel, aby przekształcić swoją linię torby w lekką wersję Chanel. Zazwyczaj nie lubię tego, gdy inni narzekają, że torebka wygląda na to, że jest Chanel, ponieważ jest pikowana lub ma uchwyt łańcucha, jednak nie mogę pomóc, jednak w tym przypadku jest to niezwykle trafne porównanie.

Lanvin jest nie tylko zadowolony, że torba worka SAC jest pikowana, ale także ma uchwyt łańcuchowy, a także torebkę z przód z przedniego zamknięcia, podobnie jak kilka innych toreb, które wszyscy widzieliśmy w przeszłości.

Szczerze mówiąc, ta torba jest wykonana z granatowego aksamitu zamiast czarnej skóry, którą Chanel wykorzystuje czas, a także ponownie. To różnica, chociaż Chanel nie jest ogólnie zupełnie obcy aksamit. Oprócz pikowania wzoru szewronu zamiast diamentowego kształtu, do którego jesteśmy wykorzystywani, więc to jeszcze jeden. Jednak ogólnie wyczucie jest po prostu… podobne.

Co mnie rozczarowuje, ponieważ Lanvin jest jedną z najciekawszych marek, które są teraz najlepsze. Tworzą kolekcję po kolekcji fascynujących ubrań, a także butów, jednak ich torby pozostają w tyle za resztą swoich dzieł (z kilkoma godnymi uwagi wyjątkami). Wolałbym, aby zrobili okropne rzeczy niż męczące torby, które widzieliśmy znacznie lepiej, co właśnie wydają się być tak samo jak ostatnio. Co gorsza, nie wszystkie zapłacę 1500 $ za torbę wykonaną z Velvet. Kup z Net-A-Porter za 1500 USD.

Leave a Comment