Przedstawiając torbę Coach Parker

, że tak wiele razy stwierdziłem, ponieważ rozumiem zarówno Amanda, jak i Megs: trener zapewnił mi swój pierwszy wgląd w świat projektantów. Tego wyjątkowego dnia sprawia, że ​​uśmiecham się, aby pamiętać o otwarciu mojej nowej torby trenerskiej świątecznej poranek w siódmej klasie. To uczucie było nie do opisania, a od tego momentu rozumiałem, że byłbym dziewczyną torebki! Gdy dorastałem, mój gust też, tak jak zwykle zacząłem przeoczyć trenera, jednak zmieniło się to w ciągu ostatnich kilku lat. Trener odzyskał groove, a także sezon po sezonie, któremu pożądam jego najnowszych ofert. Torby, buty, skórzane kurtki – nazywasz to tak samo, jak chcę. Na wiosnę 2018 r. Trener wprowadził torbę Parker, a także mam poważną sytuację sklepów. Chcę tej torby, wymagam tej torby, a także muszę mieć tę torbę… teraz.

Ogólna estetyka tej torby naprawdę przykuła moją uwagę. Podoba mi się tradycyjny kształt klapy, jednak to dodatkowe szczegóły sprawiły, że jestem zakochany. Kiedy zobaczyłem tę torbę, natychmiast zrozumiałem, że chciałem zobaczyć więcej, więc skontaktowałem się z naszymi dobrymi przyjaciółmi z trenerem, aby zbliżyć się, a także osobiście z torbą Parkera.

Trener wydał kilka różnych wersji, a także kolorów tego projektu, jednak są dwa w konkretnych, które naprawdę chcę mieć siebie. Lubię białawego Parkera z pikowanymi zarysami, a także złotymi nitami. Jest zarówno ladirzymi i tradycyjny, a jednocześnie jest trochę zabawny. Chociaż oczywiście podoba mi się, a także nosiłbym białą i złotą kombinację, naprawdę nie powinienem marzyć o wyciągnięciu jeszcze jednej białej torby w najbliższym czasie. Dlatego też fangirling nad kolorową wersją tej torby. To świetna zabawa, tak dobrze, jak muszę przyznać, że poczułem na mnie kilka kochających torby, kiedy testowałem tę kawałek kobiety na początku tygodnia. Zaprojektowałem ją czarnymi dżinsami, szarym swetrem kaszmirowym, skórzaną kurtką, a także sneakerami Nike High-Top. Ta torba jest czarna, jednak jest to coś, co jest podstawowe, co jest odpowiednie dla kogoś takiego jak ja, którego cała garderoba jest czarna.

Wnętrze tej torby jest podzielone na dwa przedziały, z dużą kieszenią zamka na środku. Dodatkowo znajduje się wewnętrzna kieszeń szczelinowa, a także kieszeń na zewnątrz torby. Pasek łańcuchowy może być stosowany na ramieniu lub crossbody, jednak można również podwoić. Ta torba jest nie tylko dobrze, ale jest praktyczna, dzięki czemu jest to odpowiedni dzień do nocnej torby! Podobało mi się to, jak bardzo było to przestronne, a także podczas gdy jestem wykorzystywany do ograniczenia tego, co przynoszę z powodu trendu mini-bagu, nie musiałem poświęcać żadnych zwykłych podejrzanych w mojej torbie Z tą damą! Ogólne wymiary to 10 1/4 ″ L x 7 ″ H x 4 ″ W. Torba Parker sprzedaje za 495 USD zarówno w bloku kolorów, jak i białej, oferowanej przez Coach.

Leave a Comment