Wszystko dobiega końca

mój czas z Brynn dobiegał końca. Nie jestem pewien, gdzie poszedł lato, ale poszedł przez szybki. Pracujący wzdłuż bocznej Brynn, Magee, Whitney i Kristina była taka fajna. Od plenerowego losowego photoshoots dla mediów społecznościowych do omówienia, jak sprawić, by obsługę rosną, zyskałem tak dużo mądrości i wiedzy współpracującą z tymi niesamowitymi damami.

Od początku mojego stażu, Brynn i zrobiłem kilka bramek, aby osiągnąć latem. Zrobiłem badania w sklepach i obszarach, w których byliśmy, aby uzyskać zrozumienie docelowego otoczenia butików. Byłem w stanie porozmawiać z naszymi butikowymi właścicielami, aby uzyskać nowe produkty, które chcieliby mieć w swoim sklepie. Napisałem własne blogi o merchandisingach, imprezach itp. (Które wszyscy przeczytałeś o wszystkich latach;). Byłem w stanie pracować z stażem marketingowym, wymyślając pomysły promocyjne za pomocą biuletynów, pocztówek i mediów społecznościowych. Pomogłem w stylu modele dla naszego spadku fotografii. Wykonałem książkę dla Brynn, aby użyć na stronie internetowej dla przeszłych kolekcji. Dodałem torebki i stworzyłem wyjątkową sprzedaż na ręcznie robionym na Amazon i Etsy.

Ale moja ulubiona rzecz o lato była w stanie zaplanować dwa pokazy bagażnika, jeden w butiku jesteśmy obecnie w butiku i kolejnym pniu w butiku z ustaloną klientelem zarówno dla detalicznych, jak i hurtowych.

Były czasy byłem wątpliwe i pomyślałem “Jak mam to zrobić”, ale Brynn zawsze nasili nas, abyśmy mogli zrobić jak najlepsze i chciałem oglądać nas. Będę tęsknić za moim porannym dojazdami, codzienne rozmowy z damami, i oczywiście kotów Lucky i Cali.

Xoxo liberbey.

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Małe rzeczy 16, 2018in “Boutiques”
Kupujący i mały BusinessPrzestrzeń 27, 2016 W “Chicago”
Spring Launch PreparationsFebrary 20, 2018In “Business Fashion”

Leave a Comment