PURSEFORUM Ujawnij: Chanel Tradycyjna klapa inkrustowana

Czasami spędzam godziny zagubione na torebce. W 2005 roku rozpoczęliśmy Forum, aby mieć okolicę, w której entuzjaści torebki na całym świecie mogą dzielić wszystko, a także wszystko związane z torbą. W ciągu ostatnich siedmiu lat forum przekształciło się w znacznie więcej, jednak wciąż odkrywam, że narysowałem wątki, aby zobaczyć, jakie inni członkowie kupują.

Wątek Expose niedawno opublikowany na Forum Chanel natychmiast zatrzymał mnie na moich utworach. Kilka miesięcy temu Amanda przyniosła ci wiadomość o zakrytych torbach Chanel na ponowne otwarcie Bellagio, a także wydaje się, że jeden z naszych członków wyśledził jedną z tych niezwykłych piękności, a także go zbierała.

Na forum możesz sprawdzić całą historię Pursebop o tym, jak dokładnie wyśledziła to, co uznała za chanel Shimmer Beauty Bag. Torba wynosi wysokie 10 000 $, a także bardzo niewielu oferowanych dla klientów; W końcu była to edycja ograniczona. Tradycyjna klapa to jedna rzecz, jednak tradycyjna klapa z inkrustowaniem straskową przenosi ją na wyższy poziom.

Podobało mi się przygotować historię Pursebop odkrywającą jej świętą torbę Graala, a także jestem jeszcze bardziej zaskoczony zdjęciami. Ta torba łapie światło słoneczne, a także lusty jak latarnia psychiczna. Porozmawiaj o Bag Bling! [Kliknij, aby uzyskać więcej zdjęć i informacji]

Leave a Comment