Prognozy trendów analizują dane dotyczące marek torebki, uzyskaj dziwne wyniki

Stosowanie logiki algorytmicznej do mody jest w najlepszym razie trudne; Sam Google zawiodł publicznie, przewidując, jakie modani konsumenci mogą kupić, a także niedawny raport z ratingu kredytowego Duo Trendcasting Duo, a także NetBase sprawia, że ​​wierzę, że nie mogą tego raczej wymyślić. Według nich Hermès jest marką z najgorszym pędem w Internecie dla torebek, a Ralph Lauren jest liderem paczki. Huh?

Według Vanessy Friedman z New York Times, NetBase, a także ocena kredytowa Suisse przeszukały dane z Internetu, rozmawiając o torebkach (z których więcej pochodziło z naszego tourseforum), aby zobaczyć, które torby marki były Mówiłem o najwięcej, oprócz tego, czy komentarze były niekorzystne czy pozytywne. Badanie badawcze nie rozróżnia zarówno premierowych projektantów, jak i współczesnych marek; Hermès, a także Chanel są najlepiej umieszczone wraz z Kate Spade, a także trenerem, mimo że marki na tak odmiennych krańcach spektrum kosztów mają zupełnie różnych klientów, którzy nie tylko zachowują się w sposób w sposób w kierunku mody, jednak korzystają z sieci. Kupowanie na bardzo różne sposoby. Niezwykle niezbędne marki akcesoriów, takie jak Céline i Givenchy, brakuje całkowicie.

Badanie badawcze przytacza prawdę, że 22% komentarzy w Internecie na temat Hermès jest niekorzystne jako źródło do niepokoju, jednak dla marki z tak szczupłym rynkiem, co to oznacza? Widzę komentatorów, a także członków forum rutynowo ding Hermès za wysokie ceny, które są znakiem wyłączności, która naprawdę przyciąga znacznie więcej klientów z rynku docelowego marki. Przypuszczalnie ta niekorzystna rozmowa była zgrupowana jako szkodliwa dla marki, ponieważ nie ma wskaźnika, że ​​naukowcy danych mieli jakąkolwiek technikę określenia, czy komentarze pochodzi od członka potencjalnej puli klientów marki.

Podobnie wydaje się prawdopodobne, że nabywcy wyjątkowo kosztownych torebek, które są sprzedawane jako najlepsze na świecie, mieliby wymagające wymagania dotyczące swoich zakupów, o wiele bardziej niż ktoś może się spodziewać na torbę, która kosztuje kilkaset dolców, co może powodować fantastycznie Grzyba zębów, gdy produkt lub doświadczenie zakupowe nie jest tak samo jak te podwyższone oczekiwania.

I to tylko jedna marka licznych oceny kredytowej Suisse, a także NetBase śledzona. Gdzie indziej odkrył, że torby Calvin Klein miały jedne z najsilniejszych pędów, pomimo prawdy, że wielu konsumentów worków nie zna nawet wysokiej linii, a także znacznej większości głównych sprzedawców wysokiej klasy nie przynosi to. Możesz sprawdzić pełną ocenę badania przez Friedmana, co jest również wątpliwe w stosunku do wyników surowych danych. Statystyki są świetne, jednak jeśli zostaną przeanalizowane poza kontekstem rynku, które mają na celu zmierzyć, wiele wartości kończy się utraconą w tłumaczeniu.

Leave a Comment