Jaka jest wartość w twoich oczach?

Gdybyś spojrzał na torbę z Brynn Capella i jeden z Marc Jacobs, czy zastanawiasz się, dlaczego są takie same? Jedna jest marka i nie jest. ” Tak, wierz w to, czy nie, ale słyszymy, że (w hushed szepcze wiele czasu, nie na głośno). Ale ten, który nie jest marką w tym samym kosztym, wiele czasu może być wyższą jakość. Teraz nie mówią, że jesteśmy lepsi niż Marc Jacobs, ale nasza aktualna wartość, która jest kolejną historią.

Pozwól mi wyjaśnić.

Więc to jest nasze pytanie dla Ciebie konsumenci: Co to jest wartość? Czy nazwa marki otynkowana z przodu przedmiotu? Materiały, z którymi element został umieszczony? Jeśli przedmiot został wytwarzany etycznie? Wykonane w USA? Z czego są wykonane worki? Wiele razy, nie, przynajmniej nie do zbyt wiele szczegółów. Chodzi o to, co kojarzymy “Wartość”.

Oczywiście, nie jestem tutaj, aby wykładować Cię na nie kupując marki imion, ale chcę stworzyć znacznie więcej świadomości, jaką wartość może rzeczywiście oznaczać, zwłaszcza gdy rozmawiamy wyłącznie o samym przedmiotie. Mój ostatni blog, o którym mówiłem o tym, jak Calvin Klein zaczął od podstaw. Zastanawiam się, kto na początku wspierał linię marki niezmienionej?

Więc następnym razem, gdy zobaczysz wysokiej jakości produkt, spójrz obok nazwy i spojrzeć na to, za co płacisz.

Czasami jestem winny bycia spożywanym i fascynowany markami nazw (jak wszyscy jesteśmy), ale ponieważ staje się członkiem zespołu Brynn Capella, miałem oddech świeżego powietrza. Zazwyczaj nie widzimy wewnętrznych działań tych małych firm, ile pracy trafia do wszystkiego, wysiłek, który trafia do produkt wysokiej jakości. To coś, co sprawiło, że usiądzieł i zastanawiam się nad większych franczyzach i myślę, że powinieneś tak dobrze.

Reklamy

Zasilany przez Wordads.co.

Otrzymaliśmy Twój raport.

Dziękuję za opinię!

Zbyt często widziany

Nieistotne

Ofensywa

Złamany

Zgłoś tę reklamę

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Denim Divas: American Mademarch 8, 2015in “Kalifornia”
Twój ulubiony mały kabriolet plecak jest … 31 stycznia, 2022 w “Lauren”
Czy wiesz, jak twoja torebka jest wykonana? 2 marca 2018In “Business Fashion”

Leave a Comment