Marciano Faux Snakeskin Suede & Croc Trim Croc Handheld Tote

Westchnienie, oto torebka Nie mogę zdecydować, czy lubię lub nie. Dzisiaj jest jeden z tych dni, w których mogłem podjąć decyzję. Podczas gdy inne dni nie mam nic przeciwko byciu na ogrodzeniu, chcę tylko podjąć decydującą decyzję. Istnieją aspekty o tej torbie, którą kocham i inni, którzy zostawili mnie zdezorientowani.

Lubię smooshy, luźny zorganizowany wygląd Marciano Faux Snakeskin Suede & Croc Trim Handheld Totheld. Jestem też fanem wykończeniowym z drukowanym Snakeskinem i Faux-Croc. Hej, bądźmy szczerzy, nie wszyscy możemy sobie pozwolić na upuszczenie tysięcy dolarów na egzotycznym podaniu, więc jestem na opcjach. Podoba mi się sposób, w jaki sprzęt na złotym tonowym wyskakuje trochę przeciwko mauve kolor samej torby.

Ale tutaj jest mój problem: podwójne uchwyty. Nie wiem, czy kształt jest dobry z torbą. Widząc, jakby ta torba jest taka luźna groźba, chciałbym zobaczyć coś trochę bardziej zorganizowane, jeśli chodzi o uchwyty. Czy sie zgadzasz? Mogę docenić wymienny pasek na ramię, ponieważ myślę, że daje świetną drugą opcję. Plus, w tym punkcie cenowym, mogę pominąć podwójne uchwyty. Powiedz mi, czy to jest trafienie lub miss w twojej książce? Kup przez Nordstrom za 235 USD.

Leave a Comment