Bottega Veneta wzbudziła kilka swoich wybitnych worków

Bottega Veneta została na trajektorii w górę, ponieważ marka oczyszczona do domu z powrotem w 2018 roku, przynosząc nową umiejętność jako rodzic Business Cering, którego celem jest modernizację. Odkąd, zapasowa marka włoska była w czołówce trendów, a także stwierdza, że ​​kiedy spoglądamy wstecz na 2020 lat, to była dekada Bottegi Veneta.

Z kultowych preferowanych produktów, takich jak rozruch opon, torebka, bagażnik kałużowy, jak również Jodie do całego wzoru kolorów pod wpływem dużej części przez Bottega Green, marka przyczyniła się do wielu dzisiejszych obecnych trendów.

Naprawdę … guma?

Na najnowszą sztuczkę marki zespół stylów w Bottega Veneta wziął kilka najwybitniejszych sylwetek i, dobrze … gumować je.

Po pierwsze wprowadzone w 2019 r., Jeden z ostatnich stylów Daniela Lee dla domu, Arco Tote, dostaje w tym sezonie gumowym zabiegu w ramach salonu BV 03. Nosi dokładny dokładny taki sam kształt, jak oryginał, tylko jest wykonany całkowicie z gumy. Istnieją dwie rozmiary oferowane przez mini, a także medium, sprzedaż detaliczna dla prostego 990 USD oraz 1,550 $. Wydaje się to wyjątkowo eleganckie, choć niezwykle drogie torba do przyjęcia na basen lub plażę, a także basen lub plażę tylko imho. Jedynym racjonalnym wyjaśnieniem torby designerskiej wykonanej z gumy jest wtedy, gdy istnieje wodę.

Bottega Veneta z gumy Arco
Via Luisaviaroma.

1,550 USD

Następnie, dla tych, którzy są skłonni do skoków w basenie lub fontannie po jednym, a także wiele margaritas, lub jeśli właśnie miałeś twoje torebki rozlane przez twoje dzieci jeden i wiele razy, jest najnowsza wersja Niewiarygodnie drogie, jednak wciąż niesamowicie pożądana wyściełana jodie. Również całkowicie z gumy, wyściełane Jodie w gumie jest lekko, a także mam na myśli lekko, bardziej ekonomiczne niż ogromne SIS, sprzedaż detaliczna za 3330 USD. Nie jestem pewien, czy ten ostatni jest traktowaniem lub techniką, ponieważ szczerze mówiąc, kiedy bardzo zauważyłem cenę, mam motyle w moim brzuchu, wierząc, że torba poszła w dół ceny … Życzenia myślenia.

Leave a Comment