CC 134: Ze względu na kolekcjonerkę siebie

W dzisiejszej odsłaniach spowiedzi garderoby, sprawdzamy z wysokiej klasy entuzjastą po jej wczesnych czterdziestce, których podobnie jak w torbach zaczął się od zakupu torby trenerskiej w wieku 20. Podobnie jak wielu innych członków TPF, ten tpfer ostatecznie ukończył trenera do innych wysokiej klasy marek, ostatecznie tworząc jej metodę tak samo jak jej święty Graal: Birkin. Ten spowiednik jest przyziemny, a także mądry kupujący, uznając przywilej, który musi kupić te przedmioty, o czym wszyscy możemy być bardziej uważni – uzasadniając to, co mamy!

Choć w wieku dwudziestu lat, spowiednik, po otwarciu karty historii kredytowej w domu towarowym, aby móc kupić pożądaną torbę Louis Vuitton, w dzisiejszych czasach nigdy nie będzie. Zamiast tego spowiedź 134 upewnia się, że jej zakupy są zorganizowane, a także przemyślane. Jej kolekcja zawiera naprawdę pozazdroszczone niezbędne utwory, jednak naszą preferowaną torbą z kolekcji CC 134 musi być torba Gucci Bee, którą mama tego spowiednika podarowała jako hołd jej zmarłej córce. Sprawdziłem pełny CC poniżej, a także nie pamiętaj o przesłaniu własnego!

Udostępnij własną spowiedź!

Podstawy

Wiek: 43
Tożsamość płciowa: kobieta
Lokalizacja: Sacramento, Kalifornia
Zawód: zasoby ludzkie
Przemysł: szkolnictwo wyższe
Wynagrodzenie: 70 000 $
Dochód gospodarstwa domowego: 200 000 USD

Torby

Czy jesteś członkiem tourseforum? Nie

Ile masz worków? 10

Jakie torby są w Twojej kolekcji?

Hermès Birkin 35

Hermès Evelyn PM – 2 różne kolory

Tote Hermès de Pansage

Chanel Jumbo Flap

Gucci Marmont Crossbody

Torba pszczoła kamery Gucci

Goyard St. Louis nie prowadzi w PM, a także GM

Ile warta jest Twoja kolekcja? 20 000 $

Jaka jest Twoja najbardziej kosztowna torba? Hermès Birkin 35

Jakie są najważniejsze marki lub elementy w Twojej kolekcji? Pierwszym byłby klapa Chanel Jumbo. To była moja najlepsza torba marzeń, ponieważ pomogłem 2 lata, aby odłożyć pieniądze, aby za to zapłacić. To było dla mnie takie osiągnięcie, aby móc kupić tę torbę.

Następny jest Hermès Birkin. Okoliczność pieniężna mojej rodziny znacznie się poprawiła, tak dobrze, jak w środowisku, aby dokonać tego zakupu. To było całkowite spełnienie marzeń, ponieważ tęskniłem za torbą od wielu lat, a także lat. Byłem prawie z niedowierzaniem, że to było moje.

W jakim wieku dostałeś swoją pierwszą torbę projektantów, a także co to było? Czarny, skórzany trener hobo, gdy miałem około 20 lat. Podobnie jak wielu członków TPF, trener był moim narkotykiem.

Czy jest konkretna torba, którą chcesz kupić następny? Ostatnio byłem bardzo, wyjątkowo wybredny z zakupami torb. Chcę produktów, których będę chciał na stałe, dlatego bardziej narysowałem Chanel, a także Hermès niż kiedykolwiek. Naprawdę nie chcę iść z sprzedażą toreb, których już nie chcę. Do mojego następnego zakupu chciałbym jeszcze jedną klapę Chanel w szarym. Podobnie jak Hermès Kelly 28 w czerni lub złoto.

Jakaś konkretna torba, która ma specjalną wartość emocjonalną? Oprócz tych wymienionych wyżej, moja mama podarowała mi torbę Gucci Bee jako prezent urodzinowy lata temu. Jest poświęcony moim dziecku, które zmarło. Przebrała się za trzmiel podczas ostatniej Halloween z naszą rodziną.

Czy czujesz, że twoje torby modyfikują postrzeganie przez ciebie ludzi lub dokładnie tego, jak jesteś traktowany? W mojej społeczności nie ma mnóstwa ludzi, którzy chodzą z wysokiej klasy torbami. Zakładam więc, kiedy noszę swoje (co robię wszędzie), zostaje zauważony. Moja Hermès Evelyn to moja codzienna torba do spraw. Kiedy użyłem mojej klapki Chanel Jumbo do centrum handlowego, a także kogoś w całej metodzie, krzycząc „ładną torbę”. Ha?

Podobnie mam wrażenie, że wchodzisz do sklepu, przynosząc takie elementy, jesteś traktowany w inny sposób, ponieważ rozumieją, że jesteś poważnym klientem.

Czy twoje nawyki przenoszące torby zmieniły się od czasu Covid? Nie bardzo. Przez codzienne torby zmartwiłem się środki dezynfekujące. ? Gdyby to miało miejsce w klapie Birkin lub Jumbo, moje serce zostało złamane.

Zakupy

Jak często kupujesz nowe torby? To naprawdę zależy. W poprzednich latach stwierdziłbym, że być może lub dwa razy w roku. Były to jednak worki o średniej cenie, takie jak YSL i Gucci. W ubiegłym roku, wraz z poprawą mojej okoliczności pieniężnej, kupuję, jeśli naprawdę chcę tę torbę – uwierzę w nią, przeprowadzaj swoje badania, a także dokonaj zakupu.

Czy pandemia Coronawirus zmieniła twoje nawyki zakupowe lub ogólny sposób myślenia w kierunku luksusu? Na początku pandemii udało mi się kupić mój Birkin. Czułem się wyjątkowo winny, gdy zrozumiałem, że wielu ludzi traciło zadania, a także walczyły. Jednak pracowałem tak dobrze, jak i tak długo, może nie przegapić okazji, aby to zrobić. Jednak w tym momencie podoba mi się to, co lubię i nadal będę kupować to, co dla mnie działa.

Które sklepy najczęściej się regularnie? Hermès i Chanel.

Czy kiedykolwiek kupujesz torebki używane? Gdzie kupujesz używane? Tak! Absolutnie! Nie mam żadnych skrupułów dotyczących kupowania wstępnie kochanego. Czuję, że to SustainabMetoda LE w celu zmniejszenia odpadów. Jest to również naprawdę świetna metoda zakupu toreb, które nie są już w produkcji lub trudne do znalezienia.

Czy oferujesz stare torby do zapłaty za nowe zakupy? Zdecydowanie do tego użyłem. Oferowałem torby, buty, biżuterię. Wierzę, że w tym momencie moja kolekcja jest tam, gdzie chcę, aby była tak dobrze, jak nie mam nic, czego nie chcę. Teraz, zwłaszcza, że ​​wartości torebki tak bardzo wzrosły, nie oferowałbym moich toreb w obawie, że nie będę w stanie go ponownie kupić z powodu wysokich cen.

Czy kiedykolwiek odczuwasz presję społeczną, aby kupić więcej toreb? Nie, nie. Nie kupiłbym torby, chyba że jest to coś, czego naprawdę pragnę, a także ma sens dla mojego planu budżetowego, a także mojego stylu.

Czy myślisz o inwestycjach o zakupy w torbie? Nie do tej pory. Torba Chanel Jumbo, którą kupiłem 5 lat temu, podwoiła się. W tym momencie naprawdę trudno jest zignorować. Jednak nie wydałbym pieniędzy na torbę, ponieważ czuję, że koszty wzrosną później.

Kto wpływa na twoje decyzje zakupowe? Jestem winny wpływu wpływowych! Mam konkretne vlogerzy YouTube, które lubię i następują. Więc oczywiście ich styl, a także estetyka są podobne do mojego. Więc zdecydowanie wzięłem pod uwagę ich zakupy.

Czy połączenia partnerów sprzedaży są odegrani dla twoich zakupów? Mam uroczą SA w Hermès poza Kalifornią, od którego kupiłem rzeczy. Poza tym nie mam żadnego rodzaju SA, z którymi mam powiązania.

Dlaczego lubisz robić zakupy, poza uzyskaniem czegoś nowego? Dla mnie czuję, że to poczucie spełnienia. Pożądasz czegoś tak długo. Pracujesz ciężko, a także oszczędzasz. To owoce twojej pracy. To fantastyczne uczucie.

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał gorszą obsługę w sklepie lub sklepu ze względu na swój wygląd, pochodzenie etniczne lub płeć? Dla mnie czuję, że to poczucie spełnienia. Pożądasz czegoś tak długo. Pracujesz ciężko, a także oszczędzasz. To owoc twojej pracy. To fantastyczne uczucie.

Pieniądze

Kto płaci za twoje torby? Mój niezwykle hojny mężulek, a także ja.

Czy odkładasz plan budżetowy na zakupy w torbie? Niezupełnie jednak jeśli mam nadchodzącą podróż gdzieś, w której rozumiem, mogę zaoszczędzić pieniądze, takie jak Paris lub Honolulu, przygotuję się i oszczędzam, ustal plan budżetowy dla siebie.

Tematy tabu

Czy kiedykolwiek kupiłeś podróbkę, ponieważ nie można było zapłacić za projektant? Nie. Mam jednak zabawną historię. Kiedy miałem 18 lat, otrzymałem fałszywą torbę Ferragamo od jednego z moich krewnych, który niedawno udał się do Azji. Użyłem go do eleganckiego obiadu, a także paska, który właśnie zniknął znikąd. To było przezabawne i upokarzające dokładnie w tym samym czasie! Nauczył mnie naprawdę świetną lekcję płacącą za produkty wysokiej jakości, które zostały opracowane do trwania.

Czy kiedykolwiek ukrywasz zakupy ze znacznych innych? Nie, mój mężulek jest niezwykle hojny. Nie kupuje dla siebie produktów wysokiej klasy, jednak zawsze będzie motywować, a także kupuje mi to, co chcę. Jestem bardzo szczęśliwy.

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś, aby zapłacić za torbę? Nic naprawdę szalonego, jednak we wczesnych latach dwudziestych naprawdę pragnąłem torby zapętlanej LV. To był dla mnie duży zakup. Otworzyłem kartę historii kredytowej w domu, aby dokonać zakupu. Nigdy nie zrobiłbym tego teraz.

Czy uważasz, że twoje zakupy jest kiedykolwiek problemem? Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał trudności z uzależnieniem od zakupu? Nie, nigdy. Mam pełne zarządzanie moimi zakupami. Jako dobrze, gdyby przyszedł pchnięcie, nie zawahałbym się zaoferować torby, gdyby istniała jakaś awaria gospodarstwa domowego.

Reszta

Jakieś inne kosztowne hobby lub pasje? Podróżowanie to mój numer 1! Podobnie lubię ładne designerskie trampki, a także biżuterię modową kostiumową z Hermès, a także Chanel. Niedawno zacząłem dokonywać zakupów od Cartiera, które, jak rozpoznaję, może być niebezpiecznym nawykiem.

Coś jeszcze chcesz dołączyć? Kup, co chcesz! Nie pozwól nikomu powiedzieć inaczej. Pracujesz ciężko dla swoich pieniędzy, wydawaj tak, jak chcesz!

Leave a Comment