SKANDAL SEZON 4, odcinek 13: „Przyniosłeś to na siebie”.

Zanim zaczniemy, mam bardzo szczere pytanie: dlaczego Olivia nie mieszka w budynku portierowym? Z pewnością nie są to wyjątkowe zjawisko w Yorku, a LIV wyraźnie stać na rodzaj zakwaterowania, które obejmowałyby personel, który wygląda w drugą stronę; Pan wie, że w DC powinno być mnóstwo budynków, które specjalizują się w tym. Zamiast zdobyć portier w odcinku zeszłej nocy, Olivia dostała nowe zamki. (Och, a ona też nie została zabita, ale prawdopodobnie to podejrzewałeś.)

Okej, więc pierwsze rzeczy: Olivia mówi płynnie Farsi. Ojciec Olivii jest morderczym szpiegowcem, a jej matka jest najbardziej efektownym terrorystą na świecie, ale mimo to wydawało się, że jest to umiejętności w języku obcym Deus Ex. W każdym razie Olivia wykorzystała swoją spontaniczną płynność, aby grać na kupujących przeciwko porywaczom, i zdecydowali się zbyt starannie, aby odwołać to wszystko.

W Białym Domu Mellie starała się rozwiązać cały problem, używając tylko jej pomysłowości i wrodzonej mocy południowej protekcjonalności (jestem również z południa; to prezent), który na razie nie działał, ponieważ ona i Wiceprezydent pieprzył się wczoraj wczoraj. Gdyby było w rozsądnych mocach Mellie, aby go zabić i uciec, w pełni wierzę, że by to zrobiła. Prawdopodobnie ona też po raz ostatni wskoczy na to, jak modliszka. Kocham Mellie.

W jeszcze bardziej nieskutecznych wiadomościach, prezydent po raz kolejny poinformował, jak szkodliwe było, że Olivia żyje wszystkim i ponownie wybrała, że ​​wszystkie inne życie potencjalnie utracone były o wiele więcej niż jej. W głowie Cyrus strzelił, rzucił pracę i robił całe krzyki na Fitza, które wszyscy robimy w naszych własnych głowach co tydzień. Potem prezydent rzucił mu Snickersa, a on wrócił do rzeczywistości i zabrał się do pracy.

Zamiast zabić wiceprezydenta, Mellie zmartwiła Boga w Portii de Rossi, która następnie poszła do Hucka i poprosił go o zabicie wiceprezydenta. Niestety dla niej Huck właśnie zrezygnował z morderstwa za Wielkiego Postu. Na szczęście dla niej, zasadniczo nikt nie przechodzi przez pożyczony bez oszukiwania.

Cyrus jednak nie udawał. W nieobecnym prezydentowi Cyrus spotkał się z dowolnym doradcą ds. Bezpieczeństwa i bezpieczeństwa, powiedział prezydentowi, aby „zneutralizować aktywów”, ponieważ w zeszłym tygodniu i powiedział jej, że w rzeczywistości zasób może wymagać neutralizacji. Byłoby to oczywiście logiczne rzeczy do zrobienia, ale skandal nie funkcjonuje na tej płaszczyźnie istnienia. Nie dlatego tu jesteśmy. Liv nigdy nie rozlała kropli czerwonego czerwonego wina na którąkolwiek z jej gołębicy Gray Loro piana i tak wiesz, że ten program ma miejsce w alternatywnym wszechświecie.

Jeśli nie byłeś tego pewien, program przeszedł na scenę Olivii, a na aukcji ponownie, a kiedy złożono ostateczne oferty, aukcja zakończyła się remisem, mimo że nie tak działają aukcje. Najwyraźniej Evil eBay nie jest tak zaawansowany w swojej mechanice, jak faktyczna eBay, co oznacza, że ​​ci dwaj hakerowie pracujący dla porywaczy prawdopodobnie nie mogliby znaleźć pracy w Google. Jeśli chodzi o Mayę Wallace lub niektórych przypadkowych Rosjan, Olivia całkowicie oddała fakt, że Maya była jej matką, robiąc bardzo widoczną twarz.

Olivia zna płynne Farsi, aby błędnie kierować porywacze i może wzywać to w sytuacji kryzysowej, mimo że rzadko go używa, ale nie może kontrolować swojej twarzy! Deus ex twarz. To był drugi niezręczny skok odcinka, który spowodował, że Jake niezręcznie skacząc nad jezioro w Kanadzie, gdzie Papa Papież rybł i nie próbował usłyszeć niczego o powrocie do międzynarodowej gry na karcie i łamanie nóg. Koleś po prostu próbował złapać ryby i zachwycić się na emeryturze w pokoju, podczas gdy udało się na nowy sprzęt Orvis.

Papa Papież z pewnością powróci do tortur w pewnym momencie w tym sezonie, ale nie próbował uratować Liv. W rzeczywistości nie potrzebowała nawet oszczędzania. Podczas gdy Cyrus był w sali sytuacji, tocząc się w przód iw tył, dając zakup zabójstwa, jak wielu z nas gofrów w przód Gladiator nazwał Stephen, aby współpracować z Rosjanami, aby odzyskać Olivię.

Jeśli od razu nie umieściłeś Stephena, nie jesteś sam. W mojej obronie obejrzałem pierwszy sezon skandalu na iPadzie podczas ostatniej części zbyt długiej wakacyjnej podróży do domu, aby zobaczyć moich rodziców w 2013 roku, więc niektóre z nich są dla mnie trochę rozmyte. Jednak Stephen jest słodki, więc mam nadzieję, że nie poszedł na tyle długo, że znów o nim zapomnę.

Kiedy zerwali tę torbę z głowy Olivii, złapała pistolet Stephena, włożyła porywacz do kolana, a następnie rzuciła mu kilka kopnięć z nerką ze swoimi spiczastymi butami. On zamierza na całe życie, ale sam to przyniósł.

Mówiąc o „przyniesieniu do siebie”, właśnie to Mellie wyszeptała w EA wiceprezydentaR, podczas gdy opadał w łóżku medycznym po „masowym udarowi”. Huck obiecał, że nikogo nie zamorduje, ale nie gwarantuje, że nie uda się głęboko wyłączyć amerykańskiej głowy państwa na całe życie. Jak wie, że każdy, kto kiedykolwiek poszedł do liceum, obietnice abstynencji zawsze mają swoje luki.

Odcinek nie mógł się skończyć bez, że Fitz wyruszył na końcu, aby niezręcznie zapytać Liv, czy została zgwałcona przez porywaczy bez faktycznego odwagi, by powiedzieć słowo „gwałt”. Nie zapytał jej, czy ją torturowali, czy inaczej ją skrzywdzą, jeśli się boi, co zobaczyła. Jego problem polegał na tym, czy została zgwałcona, ponieważ Fitz dotyczy głównie tego, czy może ponownie uprawiać seks z Olivią, nie czując się ~ dziwnym ~, nawet jeśli jest na tyle głupi, by uwierzyć, że jego problem jest dla niej całkowicie dla niej. (On jest! On jest tak głupi!)

W odpowiedzi Liv miała jedną z tych momentów jasności na temat Fitz, że ma dwa lub trzy razy w sezonie. Jest arogancki, samolubny, małostkowy, niewdzięczny, krótkowzroczny i śmiertelnie nadmiernie nadawany. Jest prawdziwy i faktyczny najgorszy, a Olivia nie będzie miała więcej! Ma cztery zupełnie nowe zamki na drzwiach, aby upewnić się, że pozostaje poza domem.

Tyle że wszyscy byli tutaj z Olivią, więc wszyscy wiemy, że przed końcem sezonu dostaniemy co najmniej jeszcze jeden krzyk o Vermont i Jam i kto dokonał wyborów. Woda jest mokra, niebo jest niebieskie, luty jest zimny. Teraz, gdy Olivia została zwrócona żywcem, być może najbardziej ekscytującą rzeczą, którą ten program mógłby zrobić, jest Kill Fitz. Przynajmniej wtedy moglibyśmy przestać mówić o Jam. Może następny koleś sprawi, że Olivia będzie chciała robić na drutach czy coś.

Leave a Comment