Torba bagażowa Celine Nano z kontrlluxury.cn Review / porównania (w zdjęciach)!

Cześć wszystkim! Przepraszamy za bycie tak m.i.a – miałem naprawdę gorączkowy lato, jak dotąd, a także trochę czasu na zaktualizowanie bloga. W każdym razie wrócę teraz, a także młody chłopak Oh Young Boy Czy mam fantastyczny lato zaciągnięty do dzielenia się. Moje najnowsze zakupy obejmują Hermes 25cm Birkin, niektóre Chanel, Chloe, Prada, a także Celine (który jest opisywany w tym artykule!). Będę aktualizować blog ze wszystkimi moimi oceną w nadchodzących dniach, a także bardzo zachwycony, aby podzielić się dokładnie, jak niesamowite są moje najnowsze zakupy repliki.

Zacznijmy więc od mojego najnowszego nano Celine – kupiłem tricolor nano z Counter Lux (ich najnowszy link znajduje się na stronie www.counterluxury.cn). Próbowałem być znacznie więcej “zabawy”, więc zamiast dostać solidną torbę, która jest moim typowym preferencją, dostałem połączenie oliwek / kremu / czarnego, co wciąż jest raczej neutralne, mimech mieszanek kolorów jest wystarczający do myślenia worka o “zabawie” w moich książkach. Bez nawet więcej wahania tutaj jest zdjęcie torby:

Naprawdę lubię kombinację kolorów na tej torbie. Odkryłem uczciwą ilość ulepszeń w wysokiej jakości Celine Nano, ponieważ ostatni raz kupuję mój czarny nano z idealnej Celine, w tym znacznie lepsze szwy, formę, solidność, a także wagę pod względem sprzętu. Sprzęt na moim starym Celine Nano (czarny) jest znacznie lżejszy w porównaniu z nowym sprzętem, a także nowy sprzęt ma znacznie lepiej wyglądać, a także poczuć ogólnie. Torba jest również milion razy znacznie lepsza niż moja pierwsza replika Celine, którą kupiłem długi czas, który wygląda absolutnie okropnie, gdy znajduje się obok nowej torby. Zrobiłem zdjęcia wszystkich torby obok siebie, aby uczcić na oczy. Więc idź dalej, jak spójrz poniżej:

Nowy sprzęt jest fenomenalny!

Kiedy trzymasz sprzęt, jest dobry, a także ciężki!

To jest moja prawdziwie stara Celine (kupiła kilka lat temu) vs. Moje najnowsze Celine. Możesz zobaczyć niezwykle błyszczącą skórę, która wygląda miły plastik-y na starej torbie, jednak nowa skóra jest znacznie więcej matowa, a także luxe.

Zbliżenie na tyłach torby!

Zamknij się ze szczegółami z przodu torby!

Dokładnie się pakował pasek.

Plastikowy pakiet powietrza został zawarty w środku, aby pomóc w utrzymaniu typu podczas wysyłki.

Obraz dna torby!

Wyglądaj dokładnie, jak niedrogi wygląd mojej pierwszej repliki Celine – jestem wdzięczny, że przyszedłem daleko od moich pierwszych dni zakupu ubogich torebek!

Wszystkie 3 torby wyobrażały sobie obok siebie. Idzie z najgorszej wysokiej jakości (po lewej stronie) do najlepszej (prawa strona).

Zamknij się z logo / uchwyty.

Była to moja druga replika Torba Celine, którą kupiłem od idealnej Celine, która była doskonała jednak tak wielka jak moja najnowsza torba z kontrlux!

Inny strzał obok siebie najgorszej torby (po lewej) vs. Najlepszy (po prawej). Zapłać odsetki do drukowania logo – wygląda niezwykle dużym, a także silne na torbie po lewej stronie.

Moja bit Celine Collection!

Jak bardzo był pomocny?

Oceń ten krótki artykuł (4 głosy)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Możesz również cieszyć się:

Chanelpurses.cn Review / OSTRZEŻENIE (Układanie wiadomości e-mail Reader)

Designer-Discreet.ru Review: Yves Saint Laurent (YSL) …

Przegląd Goyard St Louis Carry Replica

Rzeczywistość o zakupie toreb repliki

Leave a Comment