Czy kiedykolwiek nosiłbyś tę torbę Moschino?

Staram się nie być nadmiernie negatywnym na temat żadnego mody; Wiem, że mój gust nie jest dla wszystkich, i to samo można powiedzieć o kimkolwiek innym. Doceniam szanse, jakie podejmują projektanci, a kiedy jestem znacznie bardziej krytyczny, zwykle przekracza cenę i jakość. Oczywiście istnieje wiele przedmiotów, których nie doceniam na poziomie estetycznym, ale staram się nie skupić się na tej stronie.

Moschino nie stroni od rozmowy ludzi. W krótkiej kadencji dyrektora kreatywnego Jeremy’ego Scotta z marką wydał już inspirowaną McDonald linię, bardzo dziwaczne skrzynki na iPhone’a (które uwielbiam!) I serię toreb, które wyglądają jak renomowane kurtki. Teraz Moschino robi torby z kurtką jeszcze bardziej za pomocą torby z koszulką.

Nigdy nie chciałem nosić jednej z torb z kurtkami, ale bardzo wybieram ją na tej torbie z koszulką. Dobra: torba jest wykonana ze wspaniałej skóry. Zły: wszystko inne. Nie tylko nie uwielbiam torby, ale wydaje mi się, że tak nieprzyjemne było noszenie na ramię, z sztywnymi „koszulami” szturchającymi cię, gdy próbujesz się z niej wyjść. Cena torby wynosi 1 495 USD za pośrednictwem netto-a-porta.

Ale, jak powiedziałem, kiedy zacząłem, to, co lubię i co lubią inni, mogą być dwiema bardzo różnymi rzeczami. Więc zwracam się do ciebie, drodzy czytelnicy: czy kiedykolwiek nosiłbyś tę torbę Moschino?

Leave a Comment