Betsey Johnson znajduje swoje prawdziwe powołanie z głupimi torbami wieczorowymi

, kiedy właśnie zauważyłem, że wiele nowych sprzęgła Betsey Johnson została dodana do zapasów na Nordstrom.com, nie mogłem być znacznie bardziej zadowolony. Zawsze byłem ogromnym fanem dokładnie, jak Betsey’s Glitzy, dziewczęcy, ożywiony estetyczny przekłada się na zabawę, ekonomiczne torby, które każdy rodzaj młodej kobiety z nieutalizowanym poczuciem stylu byłoby zadowolone, aby przynieść na noc, Jak również, aby zobaczyć jej akceptację, że rynek ma tak wiele sensu.

Coś w rodzaju Szczęki Crossbody Betsey Johnson Betsey może być całkowicie śmieszne w dużej torbie, jednak w małej torbie udaje się być całkowicie śmieszne w świetny sposób. Ponieważ równowaga wydaje się być precyzyjnie, który Betsey chce uderzyć, mam nadzieję, że widzimy więcej takich sprzęgła w przyszłości.

Oczywiście, ta sprzęgło nie jest dla słabych sercu ani nikogo, co zabiera się z modyczką powagi, jednak jest to rodzaj torby, którą w niektórych przypadkach pragniesz, miałeś w swojej szafie w tych nocy, że wszystkie twoje ubrania się wydają się trochę nudne. Wierzę, że wszyscy mamy te chwile (miałem ostatni weekend), więc mając głupie, nieco ekonomiczna torba do świerku blah zespołu powinno być czymś, co wszyscy mamy w rezerwach. Może to nie być tym, że wybrałeś, jednak motywuję cię, aby wyjść, jak również odkryć sprzęgło, które sprawia, że ​​się uśmiechasz. Zakup z Nordstromem za 98 USD.

Leave a Comment