Limitowana edycja Reed Krakoff poczuła się RK40

kilka tygodni temu, przedstawiłem ci Reed Krakoff RK40, a teraz jest nowa iteracja tej torby, która zbiegła się z nowym otwarciem butiku Soho. Może to być materiał, którego nie można kojarzyć z torbą, ale ta wersja limitowanej edycji jest wykonana z charakterystycznego filcu Reeda Krakoffa.

Reed Krakoff ma wyraźną estetykę designu, która łączy piękno z wyjątkowo czystymi liniami. Jego torby nie różnią się i chociaż po raz pierwszy podobało mi się RK40, całkowicie zakochałem się w tej filcowej wersji. Jestem tak zafascynowany tą torbą i szczerze mówiąc, to trochę mnie zaskakuje.

Reed Krakoff powiedział nam: „Gray Felt był podpisem marki, ponieważ początek. Jego prostota, którą kocham. Połączenie go z jasnymi francuskimi łydką daje RK40 nową osobowość – połączenie kreatywnej ekspresji i elegancji, które wydaje się bardzo Soho. ”

Felt jest materiałem, którego nie widzimy na zewnątrz wielu worków, ale na tej torbie działa tak dobrze. Martwiłem się, że fakt się nie utrzyma, ale wnętrze jest wyłożone skórę cielęcką, która nadaje torbie wspaniały kształt. Mając tylko 40 sztuk, każdy został osobiście ręcznie podpisany i ponumerowany przez Reeda.

Większość torby ma szary filc, ale skórzane detale na uchwytach i hangagu są dostarczane w 9 różnych kolorach przesunięcia. Kopię fiolet, ale biała wersja jest niesamowita; Ma jasnoniebieską podszewkę łydek wewnętrznych. Każda torba została wykonana w Reeda w New York Atelier, a przy zaledwie 40 sztukach z pewnością się wyprzedają. Możesz zdobyć za 1290 USD za pośrednictwem Reed Krakoff.

Leave a Comment