W przypadku wielu naszych preferowanych gwiazd styl tygodnia to Sun’s Out, Chanels Out

Blaste Pinks, a także wiosenne kolory nadal trenują, a podczas gdy Chanel jest preferowany w tym tygodniu, Hadids May May Miej najbardziej fascynujące wybory torby na działce. Czy kiedykolwiek widziałeś wcześniej spersonalizowany bagaż Céline? Zdecydowanie nie, podobnie jak w tym momencie ich długiej historii, to szokujące. Dodatkowo: Czy nowa torba Gucci Reese Witherspoon będzie kolejną wielką rzeczą z Gucci, czy też będzie to, co Reese Witherspoon wprowadza w przypadkowy wtorek?

Bella Hadid
Chanel Bowling Bag
Kupuj Chanel za pomocą Vestiaire Collective
Oto Bella Hadid, pozostawiając satysfakcjonującą w Nowym Jorku torbę do kręgli Chanel. Czy są jednak kule kręgli Chanel? Wydaje mi się, że musi istnieć pasująca kula maksymalnej autentyczności.

Candy Spelling
Chanel Tradycyjna torba klapy
Kupuj Chanel za pomocą Vestiaire Collective
Cukierki zidentyfikowano, pozostawiając obiad u Craiga z tym nieco bardziej zaniżonym, obciążonym kwiatowym tradycyjnym torbą klap.

Diane Kruger
Chanel Tradycyjna torba klapy
Kupuj Chanel za pomocą Vestiaire Collective
Diane Kruger przyniosła swoją jasnoróżową pikowaną tradycyjną torbę klapową do centrum fitness w Nowym Jorku. Jak wie, estetyka każdego rodzaju szafki na środku fitness jest znacznie ulepszona przez torbę Chanel.

Kelly Rowland
Fendi Kan i torba
2200 $ za pomocą Farfetch.com
Kelly Rowland jest na ogół fanem Chanel, jednak tutaj miesza to z torbą Fendi Kan I w serii AOL Develop w Nowym Jorku.

Miranda Kerr
Louis Vuitton Small Malle Clutch
6600 USD za pomocą Louisa Vuittona
Oto Miranda Kerr, przybywając do Collab Louis Vuitton x Jeff Koons w Luwrze. Och, przelot do Paryża, aby udać się na uroczystość Louis Vuitton w Luwrze. Jednak sama współpraca, choć również pełna klasycznych obrazów, pozostawia coś do życzenia.

Nicky Hilton
Chanel Flap Bag
Kupuj Chanel za pomocą Vestiaire Collective
Na koniec nadszedł czas, aby wreszcie wyrzucić nagie ramiona w Nowym Jorku! Nicky Hilton została niedawno zidentyfikowana, ciesząc się jednym z naszych pierwszych ciepłych dni w wiśniowej sundresie, która bardzo dobrze wyskakuje z jej dużą czerwoną klapą Chanel.

Reese Witherspoon
Torba Nymphea Gucci
2200 USD za pomocą Gucci
Oto Reese Witherspoon opuszcza biuro w LA z jednym z jej ostatnich ulubionych, miękką różową torbą Nymphea. Reese bez wątpienia to lubi, jednak nie mogę powiedzieć, czy ten styl jest jeszcze gotowy.

Yolanda Hadid
TOTE Bagażu Céline
Kupuj Céline za pomocą Vestiaire Collective
Wreszcie, oto Yolanda Hadid, a także w Nowym Jorku z wieloma atrakcyjnymi torbami Black Céline. Zdecydowanie wydaje się, że miała to spersonalizowane.

Leave a Comment