Nadszedł czas na zakup; Hermès, aby podnieść koszty USA do końca stycznia

Jeśli Twoja noworoczna rezolucja obejmowała zakup znacznie więcej torebek lub akcesoriów Hermès, możesz chcieć przenieść pieniądze między kontami, a także dokonać ruchów mocy, ponieważ czas jest esencji. Zarówno osoby na naszym forum, jak i kupowanie Mizhattan zweryfikowały, że Hermès dokona znacznego wzrostu kosztów w amerykańskich sklepach przed końcem Mont, wpływając praktycznie na wszystkie kategorie produktów marki.

Raporty sugerują, że zwiększenie kosztów będą wynosić od 5%, a także 10%, w zależności od kategorii, a także te torby w poszczególnych warunkach wzrosną 28 stycznia. Jeśli jesteś miłośnikiem jedwabiu, masz trochę dłużej – my ” Ponowne usłyszenie, że szaliki uzyska ich wzrost w lutym. Wpływ na mniejsze klasyfikacje są również dotknięte; Rękawiczki, a także czapki będą wzmocnić 20 stycznia, a także niektóre artykuły domowe będą zgodne z 30 stycznia. Gotowy do noszenia również otrzyma koszty na początku przyszłego tygodnia.

Ostatnie zwiększenie kosztów Hermèsa było praktycznie dokładnie rok temu, a koszty wzrosły o podobne sześć do dziesięciu procent. Rok wcześniej wzrost kosztów Hermès w styczniu wyniósł od siedmiu do dziesięciu procent. Prawdopodobnie nie zszokowali cię odkrycia, że ​​dokładnie tak samo miało miejsce w styczniu 2012 r. Konsumenci Hermès powinni zrozumieć, aby dokonać zakupu przed Nowym Rokiem na dają się przewidzieć przyszłość. Na całym świecie zapotrzebowanie na Hermès stale rośnie, a także wyższe koszty pomagają jedynie chronić atmosferę wyłączności, którą tak starannie uprawia marka.

Jeśli jesteś klientem europejskim, mam słabe wieści (o których prawdopodobnie już wiesz): Twój wzrost kosztów już się wydarzył.

Leave a Comment