Purseforum Roundup – 30 lipca

Summertime wydaje się, że jest w pełnym rozkwicie, więc wierzyłem, że nadszedł czas, aby podkreślić letnie ulubieniec: słomkę, rattan, a także torby Raffii! Jeśli właśnie wpadasz na podsumowanie, pozwól, że zacznę od powitania! Te podsumowania są wykonane z wyjątkowo wyselekcjonowanego wyboru zdjęć opublikowanych przez naszą okolicę TPF ich wyjątkowo własnych toreb, które znaleźliśmy podczas czesania z forum. Jeśli nie jesteś już członkiem, nadszedł czas, aby dołączyć, ponieważ jest to naprawdę najlepsza lokalizacja, aby połączyć się z innymi torebkami z całego świata. Tak więc, biorąc pod uwagę to wszystko, wskakujmy najlepiej.

Dzisiaj zaczynamy od tego bit cutie udostępnionego przez naszego członka Mi.kay w ”
Torby z koszyków loewe ”.

Piknik Kelly to taki wyjątkowy utwór, a także podoba mi się ten strzał podzielony przez naszego członka LovingTheorange w „Your Hermès in Action!” wątek.

Dalej jest ten idealny bit lat Longchamp udostępniony przez naszego członka Lizzysa w „Słomnym niemowlęciu jest tutaj!” wątek.

Ten MM Onthego udostępniony przez naszego członka Asatoasza w „SS21 przez klub basenowy!” Nić zapewnia mi duże wibracje plażowe.

Uwielbiam tę torbę Rattan Prada podzieloną przez naszego członka Rouge H w wątku „Słomy lub naturalny trend torby”.

Wreszcie jednak ta torba Chanel Basket udostępniona przez naszą członek Annabel Lee, która była również udostępniona w wątku „Słomka lub naturalna torba”.

Chcesz znacznie więcej rozmowy w torbie? Przejdź do „Jaka jest twoja słabość torebki?” Wątek, aby zobaczyć, czego nasi członkowie nie mogą wystarczyć. Czy jesteś fanem Chanel, który martwi się wszystkimi ostatnimi podwyżkami kosztów? Cóż, mamy „Kiedy tradycyjne klapy osiągają 10 000 USD…”. Wątek, w którym nasi członkowie mówią, czy warto, a także o tym, czy pozostaną wierni marce. To wszystko na ten tydzień, mam nadzieję, że zachwycasz naszym wyborze! Do następnego razu …

Leave a Comment