Dzieło sztuki implikowane jako komentarz do Hermesa Birkin nadal kosztuje cztery liczby

Czy kiedykolwiek odkryłeś, że istnieje konkretny podzbiór ludzi, którzy (niepoprawnie) wierzą, że są wyjątkowo mądre, ponieważ nie lubią branży modowej lub wierzą, że oni wierzą „wszystko wymyśliło? Wygląda na to, że artysta Shelter Serra, sprzedawca Hermesa Birkina z żywicy, może być częścią tej grupy.

Według Refinery29, telefon Serra dzwoni do dwuwymiarowego „dzieła sztuki” komentarzem do dokładnie tego, jak przedmiot, który kosztuje wiele miesięcy, ma znacznie więcej niż funkcja łatwej plastikowej torby, a także uważa, że ​​bierzemy takie rzeczy za pewnik. Cała ta przesłanka jest frustrująca z kilku powodów, dla których sprawdzimy po skoku, jednak przede wszystkim, a także przede wszystkim, jest to frustrujące, ponieważ nadal kosztuje 2500 USD, a nawet mniej niż łatwa plastikowa torba.

Nie zrozumcie mnie źle, lubię sztukę współczesną. Im oniirder, tym lepiej! Jednak ten utwór nie tylko tęskni za znakiem, próbując skomentować poziomy kosztów mody, a także to, co implikuje w większym sensie (ludzie w szklanych domach nie powinni rzucać kamieniami, światem sztuki), ale to całkiem całkiem Trudno zasugerować, że praktyczny kawałek drobno spreparowany, umiejętnie zbudowany skórzanki Hermesa jest zawyżona, gdy niechlujna kopia żywicy jest oferowana przez Gray Arena dla (wykorzystując słowo artysty) bardziej niż to, co wiele osób płaci za kilka miesięcy czynszu czynszu . Uważałbym, że był to prawdopodobnie część komentarza, ale prawdopodobnie nie tylko zapewniłaby Serrę, ale także nie wydaje się to prawdą.

Jednak praktycznie niepokoi mnie to, że obsada wydaje się być wykonana z fałszywego Birkina, a także biednego. Więc jeśli artysta jest tak mądry, jak i pełen komentarzy społecznych, gdzie jest jego Baudrillardian Objawienie na temat robienia kopii kopii, a także dokładnie, jak stępia nasze zbiorowe poczucie prawdy, a także autentyczność? A może po prostu nie wierzył w to, na korzyść: „Jak Birkins są całkowicie drogie, yo”. Ponieważ nikt wcześniej tego nie stwierdził. Z pewnością nikt nigdy nie obciążał cię 2500 $, aby to stwierdzić. Oprócz (dosłownie) bezużyteczna żywica Serry, Birkin jest wytwarzana w zbiorze 20, więc wiesz. robić zapasy.

Leave a Comment