Czy jestem za stary na torbę Crossbody Fringe?

Nie, nie i nie! Kiedy zaprojektowałem naszą torbę Kari Fringe, miałem na myśli kilka rzeczy.

Przede wszystkim zaprojektowałem to dla mojej siostry Kari, która była w jej późnych latach czterdziestych i mama trzech. Zawsze narzekała, że ​​nosiła torbę nudną “mamę”, kiedy spotkała swoich przyjaciół na brunch lub noc. Ona albo miała swoją wielką torbę na dzień z pracy lub super prostą torbę siodełkową. Chciała czegoś zabawy i stylowo, ale jeśli zamierzała zainwestować wszelkie pieniądze w wysokiej jakości skórzaną torbę, musiało być również super wszechstronnym!

Oto 5 najlepszych cech, których szukała:

Wystarczająco duży, by nosić niezbędne, jak jej portfel, okulary przeciwsłoneczne i niektóre makijaż światła, jak błyszczyk i proszek
Ale wystarczająco mały na noc lub brunch z dziewczynami
Zabawa i stylowa, ale nie zbyt modna, jak chciała, żeby pozostała w roku w stylu po roku
Opcja Crossbody bez rękawów była koniecznością
Łatwy dostęp do swojego telefonu komórkowego

Więc to właśnie zaprojektowałem dla niej, torba Crossbody Fringe! A ona to kochała!

W tym czasie Fringe wrócił do dużego czasu, ale nie chciałem, żeby torba była poczuła nadmiernie w stylu i zdecydowanie chciałem, żeby była w stanie użyć torby z lub bez frędzle. Wyszedłem więc wyjątkową odpinaną opcję, więc mogłaby nadal nosić go w profesjonalnej pracy i dobrze się bawić, stylową torbę podczas spotykania dziewcząt zaraz po pracy. I nie musiała przynieść oddzielnej torby na dzień na wieczór. Zrobiłem główny otwarcie z przodu, więc kiedy frędzle był wolnosto, zamek błyskawiczny nie wyglądał na miejsce, ale jak szczegółowy szczegół.

Teraz, kiedy jechaliśmy przez kilka lat, postanowiliśmy dać Kari małą aktualizację w 2022 r. Jako mała firma, naprawdę słuchamy swojej opinii i jesteśmy podekscytowani zadebiutami nowej wersji w 2022 roku. Więc teraz jest czas, aby wziąć inny spojrzenie na Kari, zanim już nie ma! Wszystkie kolory są na sprzedaż, nawet niektóre z naszych najlepiej sprzedających się skór! Ale jest tylko garść z każdego, więc nie czekaj zbyt długo!

Sezon festiwalu jest na nas bardzo szybko, palce skrzyżowane! A Kari dodaje trochę zabawy dla nas starszych festiwalu! tylko mówię…

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Jest dla Ciebie torba Hobo Crossbody? 23 stycznia, 2022 tys. “Wschodzących projektantów”
Historia za naszą konstrukcję 14, 2021 r
Jest fold nad Crossbody dla Ciebie? 9 kwietnia, 2021 do “Torebki”

Leave a Comment