Odsłaniając moją torbę w bajce Prada

Czy byłeś kiedyś zbyt przestraszony, aby nosić nową torebkę? Może zajmuje to kilka dni, tygodni lub miesięcy. Dla niektórych z nas może to potrwać lata, zanim zabierze nową torbę. Mam torbę w mojej kolekcji, która jest dla mnie taka wyjątkowa; Został noszony tylko dwa razy w ciągu dwóch lat. O jakiej torbie mówię? Wróżka Prada.

Może wydawać się hipokrytyczne stwierdzenie, że mam torbę, którą trzymam bezpieczeństwo i brzmią w mojej szafie, ponieważ jeśli czytasz moje artykuły, będziesz wiedział, że jestem wielkim wierzącym w noszone i kochane torby. Jednak wróżka Prada była dla mnie inna. Uważam to za klejnot koronny mojej kolekcji, ponieważ jest dla mnie wyjątkowo delikatny, rzadki i bardzo sentymentalny.

Wróżka Prada
przez eBay

Kupuj teraz

Muszę przewinąć, aby w pełni wyjaśnić, w jaki sposób ta torba stała się moja i dlaczego ma wartość sentymentalną. Pamiętam, jak czytałem artykuł Purseblog o znakomitej torbie wróżki Prada, widzianej na ramieniu Hilary Duff, w moim akademiku w 2008 roku. Zakochałem się, ponieważ kocham wróżki i folklor, i oczywiście zakochałem się w Unikalny projekt i charakter artystyczny. Torba była (i jest) niezwykle trudna do znalezienia, a podczas debiutu była poza moim zasięgiem studenta bez dochodów. Więc bajkowa torba zamieniła się w marzenie torebki, mojego świętego Graala. W 2018 r. Napisałem artykuł o wróżki, podkreślając, dlaczego nadal uwielbiałem torebkę dekadę później i jak najwyraźniej można znaleźć na rynku odsprzedaży. Moja obsesja na punkcie pięknej wróżki trwała.

Moje najśmielsze sny stały się rzeczywistością, gdy zespół Prada wysłał mi e -mail, że widział mój artykuł na bajkowym torbie i chciał wysłać mi prezent podziękowania. W czystym szoku i niewiele pojęcia, czego się spodziewać, z niepokojem czekałem i obserwowałem numer śledzenia, jak wysłał mi ich zespół. Nie mogłem (i nadal nie mogę!) Uwierzyć moim oczom, kiedy otworzyłem pudełko, aby znaleźć na mnie wróżkę w bajce Prada. Płakałem (dużo!), A nawet do dziś nie mogę uwierzyć w magiczny sposób, w jaki torba stała się moja. Zespół Prada naprawdę spełnił moje marzenia.

Dlaczego więc nie dzieliłem się tą piękną torbą do tej pory? Po prostu byłem zbyt zdenerwowany niosłem ją. Torba wykonana z pięknego jeleniowego, jest niesamowicie delikatna. Skóra jest cienka i delikatna w dotyku, a ja jestem przerażony, że powoduje wszelkie uszkodzenia. Wróżka znana jest z krwawienia, jeśli jest narażona na wilgoć, i nie chcę ryzykować żadnej krzywdy w mojej torbie. Wróżna torba jest bardziej dziełem sztuki niż praktyczną torbę do noszenia, więc zachowuję ją na wystawie w mojej szafie. Widzę ją każdego dnia, kiedy przygotowuję się na cały dzień, ale ona nie jest narażona na żywioły. Przez jakiś czas trzymałem torbę w torbie i pudełku, ale wyciągnąłem ją, abym mógł na nią patrzeć codziennie, co liczę jako postęp!

Wróżka Prada
przez Fashionphile

Kupuj wszystkie torby Prada

Niedawno zdecydowałem się na kaprys, aby zabrać moją wróżkę na wycieczkę do ogrodu z moją siostrą i siostrzeńcem (tak, dostałem trochę oka, że ​​torba będzie wokół hałogowego malucha, ale dobrze sobie radził!). Uświadomiłem sobie, że życie jest zbyt krótkie, aby nie nosić worków, które są dla nas ważne. Czy moja wróżka będzie moją nową codzienną noszeniem? Nie. Ale czy będę go nosić częściej niż byłem? Na pewno! Przynosi mi wielką radość za każdym razem, gdy na to patrzę, a jeszcze więcej radości, kiedy go noszę (zabarwiony nutą lęku torebki). Planuję ją częściej wydawać. Szczerze zwiększa mój nastrój, aby mieć tak niesamowity kawałek na moim ramieniu.

To naprawdę magiczna torba na tak wiele sposobów.

Leave a Comment