Chanel zabrał swoją wiosną kolekcję na plażę, w tym Terrycloth Flap Torby i sprzęgła piłki plażowej

Szanuję nieistotny charakter ogromnych, kosztownych, głównych zestawów, które konstrukcje Chanel dla praktycznie wszystkich czterech głównych pokazów startowych Chodzi o rok. Łodzie, góry lodowe, supermarkety, restauracje i na wiosnę 2019 Rzeczywista plaża: sezon po sezonie, Karl Lagerfeld zobowiązuje personel imprezy marki, aby skonstruować coś śmiesznego, a potem na tej niezwykle wspaniałej scenie pokazuje tweed garnitury i torby z klapy i niewiele Mieszkania, dostosowane w kolorze i wykończyć, aby dopasować temat, ale nadal, na poziomie podstawowym, te same ubrania, akcesoria i biżuteria, które długo widzimy z marki. To jak tło fantazyjnego motywu i zestawu dawać Lagerfeld coraz więcej wysokich stawek możliwości przypomnienia, że ​​jedynym prawdziwym tematem jest Chanel.

Więc wczoraj, w Grand Palais w Paryżu, modele wyszły z piaszczystymi plażami, trzymając ich prymitywne małe sandały w rękach, drapowane torbami, które były jednoznacznie Chanel – ale na plaży. Torby klapowe były renderowane w jasnym Terrycle, sprawy próżności zostały zbudowane z wikliny, drogi minyudieres były miniaturowe piłki na plaży. To było dokładnie to, czego potrzebne jest dla marki Chanel i klienci, które służy.

Są chwile, że tendencja Chanel’a do tak niewolniczego do jego podpisów i fantazjów nudzi mnie, a tam są czasy, gdzie czuje się komfortowo stabilnie, a dzisiejsze. Z Celine w uchwycie Hedi Slimane i liczne inne marki próbujące nowych rzeczy, które nie do końca pracują w swoich obecnych stanach, praktycznie uspokaja się, że wiem, że podczas gdy Karl Lagerfeld jest tam, Chanel zawsze będzie to, co myśli.

[Zdjęcia przez Vogue Runway]

Leave a Comment