Lindsay Lohan: Projektant torebki Extraordinaire (?)

Wiesz, nie jestem do końca pewien, co tu powiedzieć… i tak rzadko się zdarza. Pozwól mi więc zobaczyć, co mogę wyczarować, biorąc pod uwagę fakt, że mój umysł cierpi z powodu różnych stanów zamieszania.

Gdy nadrabiałem zaległości w niektórych wiadomościach (a także codziennych plotkach o celebrytów), natknąłem się na ciekawostkę informacji, które * miałem * podzielić się z wami wszystkimi. Lindsay Lohan planuje włamać się do świata torebki. I nie, nie mówię o tym, że przechodzi przez różne drogie torebki, które posiada. Zamiast tego mówię o Lindsay, tworząc własne torebki.

Jeśli jesteś podobny do mnie, musisz trochę o tym zastanowić.

Zgadza się. Lindsay Lohan chce być projektantem torebki. Zdaję sobie sprawę, że torebki są akcesorium, które uwielbiają wiele celebrytów. Wydaje się, że wszyscy mają co najmniej kilka ulubionych torbów projektantów, bez których nie mogą się obejść. Cholera, nawet my „normalni ludzie” pożądają torebki. Dlatego to czytasz, prawda?

Rozumiem również, że wiele celebrytów mody ma zaatakować świat mody. Istnieje kilka odnoszących sukcesy celebrytów, którzy mają własne linie modowe. Witam to. Nie mogę jednak uwierzyć, że Lindsay Lohan będzie miała własną linię torebek. W rzeczywistości pani Lohan stworzy własną linię torebek Ed Hardy. Z pewnością Ed Hardy jest linią, która przemawia do bardzo pewnego tłumu, ale niezależnie od tego, co sądzisz o Lindsay, umieszczając swoje dwa centy do świata torebki? Jestem raczej zszokowany, że każda linia projektantów (w tym taka jak Ed Hardy) chce, aby ich nazwa/marka powiązała się z Lindsay i jej drogi. Czy jestem jedynym, który tak się czuje? Omówić!

Leave a Comment