Twoje pierwsze spojrzenie na zupełnie nową torbę Fendi Rainbow

Fendi to jeden z tych pokazów wybiegów, które zawsze oglądamy bardzo, wyjątkowo ostrożnie. Wybiegi Fendi są nie tylko pełne wspaniałych toreb, ale marka ma zwyczaj debiutować swoje najważniejsze style akcesoriów zaraz zarówno krytyków filmowych, jak i klientów. Osobiście podoba nam się to znacznie lepiej niż marki, które wybierają wiewiórkę rzeczy zarówno dla redaktorów, jak i oczu kupujących na spotkaniach wystawowych. W końcu to kupujący, których opinie naprawdę mają znaczenie. Mając to na uwadze, jesteśmy tutaj, aby zebrać twoje w Fendi Rainbow Bag, która zadebiutowała na wybiegu wiosennym 2017 marki.

Torba tęczowa wypełnia ważną przestrzeń w składzie Fendi dla torby, która ma być przede wszystkim wprowadzona na ramię, a także torby klapy z paskiem łańcuchowym są szczególnie stylowe, a także przyjazne dla konsumentów metoda. Marka wprowadza jeden ze swoich podpisów domowych w grze z zamknięciem, w którym znajdują się dwa wielokolorowe stadniny, które wcześniej były widziane w torbach marki, a także pasy A La Carte.

Poza tym elementem torba nie jest strasznie wyjątkowa, jednak sam kształt nie musi być – bagów, jakby to już były godne zaufania faworytów konsumentów, a Fendi ma niezaprzeczalny talent do przyjmowania prostych kształtów, a także upiększania ich niezaprzeczalna, niewątpalna fendsość. Widzieliśmy dokładnie, jak kilka z nich pójdzie na sezon na wybiegu wiosennym 2017 marki, jednak nowe zdjęcia torby z nadchodzących ofert Matchesfashion.com dostarczają nam nowych szczegółów, a także informacji o kosztach.

W swojej podstawowej skórzanej formie rozumiemy, że Fendi Rainbow Bag kosztuje 1700 USD, co stawia ją na dolnej części torby Fendi, rozszerzając jej i tak już znaczący potencjalny apel konsumencki. Wnętrze torby oferuje dwa równoległe przedziały wyłożone zamszem, podczas gdy zewnętrzna część jest gładka bez tylnej kieszeni zjeżdżalni. Pasek łańcuchowy torby jest wystarczający, aby go użyć w całym ciele, jednak można go podwoić, aby uzyskać bardziej tradycyjną długość torby na ramię.

Sprawdź więcej zdjęć torby, a także jej wnętrze poniżej, a także trzy kolory Matchesfashion.com ma podgląd. Te torby nie są jeszcze oferowane do zamówienia w przedsprzedaży, jednak jeśli dodasz je do swojej listy życzeń na stronie, mecze wysyłają wiadomość e-mail, gdy skończy się oferowane, abyś mógł jak najszybciej złapać.

Fendi Rainbow Bag
1700 $ za pośrednictwem Matchesfashion.com

Fendi Rainbow Bag
1700 $ za pośrednictwem Matchesfashion.com

Fendi Rainbow Bag
1700 $ za pośrednictwem Matchesfashion.com

Leave a Comment