Jak dodać Mauve Różowy do swojej szafy

z tak licznymi odcieniami różu, wszystkie różne nazwy kolorów mogą być tak mylące. Zwłaszcza, ponieważ podczas wyszukiwania odcieni Różowego Online obiecuję różnorodność, która pojawia się w całym miejscu. Najlepszym sposobem, aby go zrozumieć, jest to, że Mauve Różowy jest oszałamiającym cieniem koloru między różami i fioletami; Chociaż jest o wiele bardziej wyciszony niż fioletowy, jest nieco bogatszy niż różowy. Ostatnio zrobiłem fb Live podkreślenie nasze nowe kolory i kobiety pytały, czy to nowa skóra różowa czy fioletowa? Więc myślałem, jaki to kolor?

To mauve różowy!

Który oczywiście jest dla mnie optymalnym kolorem do dodania jako dodatku neutralnego koloru do szafy na 2021. Ponieważ kolor wygląda wspaniale na wiele różnych odcieni skóry, stało się bardzo popularnym kolorem druhny. Uważamy, że wygląda najlepiej jak twoja nowa wiosna i lato torebka! Dobra wiadomość, wprowadzająca jeden z naszych najnowszych przylotów: Guava. Możemy nazywać to Guavą, ale w rzeczywistości jest to oszałamiający kolorowy kolor ze złotymi atrakcjami w zamek błyskawicznym, ćwieki i podszewkę z mikrofibry. Możesz iść duży lub mały rozmiar torby i nosić ją przez cały rok!

Teraz pytanie brzmi, co nosi ją?

Nie tylko wygląda tak świeża z białym, ale także wygląda niesamowicie z szarością, nagrodami, granatowymi, denimami lub czarnymi i białymi. Następnie jesienią / zimą możesz sparować go pięknie z węglem drzewnym, czekoladowym brązowym, czarnym i lesym zieleni lub idź mono-chromatyczny z bordowym, bordowym lub czerwonym czerwonym kolorem wina.

Więc jeśli kochasz różowy i fioletowy, mauve różowy jest odpowiedzią. Skóra półotynowa nosi dobrze z czasem, nawet więcej, więc po prawidłowej opiece. (Potrzebujesz sugestii Sprawdź nasz ostatni blog), więc nie boisz się jasnego koloru.

Jeśli różowy nie jest twoją rzeczą, naszym najnowszym przybyciem jest piękna trudna opalenizna nazywamy francuską wanilią. Złote dźwięki w zamek błyskawicznym i sprzęt wykończają małe złote tony w skórze. I pozwólmy mi odeszli, jest również świeża na lato dla tych, którzy szukają prawdziwego neutralnego na sezon.

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Szare torebki: Czy są naprawdę 50 odcieni ?? 1 kwietnia, 2021 r
Jest znacznie bardziej neutralny niż czarna torba!?! 15 stycznia, 2022 tys
Jaką kiesą kolorów możesz nosić przez cały rok? 12 marca, 2021 r. “Torebki”

Leave a Comment