Feed 2 Kenya Feed Bag

Zaskakuje mnie, że żaden z nas torebki nie napisali o karmieniu 2 Kenya w pewnej możliwościach – jeśli torebka może zrobić dobrze, a także otrzymywać ją zarówno ludziom, jak Podobnie zapewnia nam ciepłe rozmycia, więc nie jest to de facto niesamowita torba? Trochę tak myślę.

Ta torba jest nie tylko wykonana w Kenii przez kobiety regionalne, ale zakup jednej torby karmiłby dwa kenijskie dzieci przez cały rok. Ponadto jest całkiem uroczy, o wiele bardziej luksusowy, niż wydaje się być w pierwszym wyglądzie, a także absolutnie funkcjonalny.

Torby są rzeczywiście wykonane z worków do pasz, jednak są one ręcznie uchylone, a także wyłożone w standardowym kenijskim tkaninie. Śmiało, spróbuj, a także odkryj ręcznie uchyloną torbę z zwykłej marki za mniej niż 200 USD. Ze skórzanymi uchwytami. Nie sądzę, że można to zrobić.

I nawet gdyby tak było, te torby prawdopodobnie nie karmiłyby biednych dzieci przez cały rok, zatrudniając matki, a także podnosić zrozumienie problemu, aby inni mogli się również przyczynić. Och, a także oczywiście możesz przynieść interesującą torbę do rozmowy. Wydaje mi się, że jest dla mnie niezrównana oferta. Kup przez Bergdorf Goodman za 195 USD.

Leave a Comment