Nowe i ulepszone Edie Totes przybycie do Ya

Zespół Design jest ekstatyczny, aby ogłosić naszą niedawno zaktualizowaną edie Tij tego lata! Z opinii otrzymaliśmy od naszych najbardziej funkcjonalnie modnych klientów, podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu aktualizacji w naszym obecnym zapasie Edie, aby poprawić jego praktyczność i wygląd. Te małe, ale potrzebne zmiany sprawią, że Edie najwyższa torba na dużej torbie.

Wkrótce będziesz mógł kołysać nasze tote w dwóch różnych stylach, nosząc go standardowy sposób lub sinching torby z wewnętrznymi prysznicami więzi, aby stworzyć zupełnie nowy wygląd! Powyższe zdjęcie ilustruje dwa wygląd. Możesz nawet zachować sejf na laptopa i przytulnie z sinching moczami. Drugi dodatek na naszym obecnym zapasie Edie jest silniejszym zamykającym magnetycznym zatrzaskiem, dzięki czemu można spakować pełną swoim totu ze wszystkim, co musisz wziąć na dzień.

Na naszej kolejnej produkcji biegnij jesienią, pracujemy nad uwolnieniem ulepszonej Edie z dużą ilością dodatków, aby były o wiele bardziej funkcjonalne i wypolerowane jak zawsze! Wraz z sinching dodawaniem i silniejszym zatrzaskiem, nasza przyszła produkcja biegnie na Edie przeprowadzi nawet wiele więcej aktualizacji. Niektóre główne aktualizacje obejmują sturdier dołu, aby zachować kształt i zwiększyć trwałość. Usuniemy przednią kieszeń, aby wykonać czystszą zewnętrzną konstrukcję, ale nie martw się, znajdziemy wiele wewnętrznych kieszeni. I otwór skóry z tyłu, aby uzyskać dodatkową torbę podróżną. Również Totes wejdą w nową, nigdy wcześniej nie widziały skórzane kolory Brynn Capella, w którym się zakochasz. Ten numer będzie z tobą na dłuższą metę.

Wyglądaj na zaktualizowaną edie, uderzając w naszą stronę internetową, a nawet o wiele więcej nowych i ulepszonych Edie przychodzi ten upadek! Do zobaczenia tam!

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Jest dla Ciebie torba Hobo Crossbody? 23 stycznia, 2022 tys. “Wschodzących projektantów”
Myślenie do dużego Comejune 23, 2016, “Projekt”
Co pasuje: Travel Bagsmarch 24, 2015in “City Life”

Leave a Comment