Jill Stuart Frida Torebka

zauważam torebki kadry wszędzie tam, gdzie ostatnio wyglądam. Cóż, głównie podczas przeglądania online, ale poważnie, są wszędzie. Wygląda na to, że te torby są dość wściekłe na wiosnę. Powolnie byłem rozgrzany do tego trendu, ale zaczynam je doceniać coraz bardziej w miarę upływu czasu.

Te torby są małe, ale mają tendencję do spakowania. Po wykonaniu i noszeniu, mała torba taka jak ta jest idealnym akcesorium i szybki sposób na wywarcie swojego stroju.

Torba torebek Jill Stuart Frida to taka, którą dałbym sporo użycia. Wiem, że wielu z was jest całkowicie i całkowicie nad stadnami, ale ja nadal je lubię. Z czasem stałem się o wiele bardziej wybredny w stosunku do stadn, ale jak wszystko w świecie torebki, gdy są wykonane poprawnie, są niesamowite.

Ta czarna skórzana torba wiadra oferuje kopułę i tonalne detale dhinestone z przodu i z tyłu torby. Trochę zrastania się na dole to piękny sposób na dodanie tego kuszącego wyglądu i uczucia do małej torby takiej jak ta (12 h -10 h -10 ″ L i 21 ″ upuszcza). Uwielbiam to, jak ta torba jest jednocześnie praktyczna i zabawna. To może być świetna opcja dla torby z wiadrem. Nie myślisz? Kup za pośrednictwem Shopbop za 495 USD.

Leave a Comment