Najwyższy przewodnik po prezentach Hermès na święta

To naprawdę najwspanialsza pora roku: święta, imprezy i prezenty. Oczywiście uwielbiam otrzymywać prezenty (kto nie?), Ale naprawdę i naprawdę uwielbiam dawać prezenty, szczególnie gdy wiem, że prezent jest czymś, co odbiorca absolutnie pokocha.

Nie daj się zwieść: dawanie prezentów jest bardzo zabawne i satysfakcjonujące, ale jeśli jesteś kimś takim jak ja, który naprawdę ma tendencję do przemyślenia rzeczy, może być również stresujące. Martwię się. Mam obsesję. Jestem przerażony, że mój prezent nie jest wystarczająco dobry, a odbiorca po prostu udaje, że go lubi, a może przewyższam… znowu. Więc chociaż dawanie prezentów jest jedną z moich ulubionych rzeczy, naprawdę lubię planować dobrze przemyślany prezent. Jednak o tej porze roku zwykle nie jest możliwa. Wszyscy jesteśmy tak zajęci; Od Święta Dziękczynienia, to tak, jakby starter w wyścigu wysadził klakson, a my jesteśmy z odwróconą prędkością, ograniczając naszą drogę do linii mety, która znajduje się około 12:01 Nowy Rok (cóż, w moim przypadku w moim przypadku w moim przypadku , prawdopodobnie o wiele bardziej jak 22:30 31 grudnia). Więc oprócz mojego zmartwienia również się opóźniam, co sprawia, że ​​jest gorzej.

Są prezenty, które możemy zaplanować, są prezenty, których unikamy planowania, i są prezenty w ostatniej chwili, o których mogliśmy całkowicie zapomnieć. Zdecydowanie najbardziej mile widziane prezenty są owinięte w pomarańczowe pudełko, prawda? Racja… cóż, trochę. Nie daj się zwieść myśleniu, że tylko dlatego, że jest owinięty w pomarańczowy pudełko, będzie zwycięzcą. Chyba że twoja znacząca inna naprawdę, naprawdę, naprawdę kocha krawaty lub skarpetki, bez względu na to, jak wspaniałe jest pudełko, zobaczysz ten maleńki migotanie rozczarowania i będziesz wiedział głęboko w swoim sercu, że po prostu włożyłeś szminkę Świnia (i mówię to jako ktoś, kto jest absolutnie winny dawania mojemu mężowi skarpet, chociaż w mojej obronie zachowuje szczególny zapas dodatkowych skarpet, więc na wypadek, gdyby nadejdzie apokalipsa zombie, nasze stopy będą ciepłe!).

Oto jesteśmy: święta szybko się zbliżają i potrzebujesz wspaniałych prezentów, czy to dla swojego znaczącego innego przyjaciela, szefa, rodzeństwa, sąsiada… to znaczy dla ludzi, których kochasz, a przynajmniej dla ludzi, których będziesz mieć w pewnym stopniu wchodzą w interakcję w dającej się przewidzieć przyszłości. Chcesz dać im pomarańczowe pudełko. Jakie są Twoje opcje obdarowania?

Wykonałem dla ciebie pracę. Przeszukałem witrynę internetową Hermès i wymyśliłem realne opcje prezentów w każdym punkcie cenowym (tak, wiem, naprawdę „wziąłem jeden dla zespołu” tutaj).

Moje zasady dotyczące tego artykułu:

Musi być nieco łatwo dostępny, a nawet lepiej, jeśli możesz go uzyskać bezpośrednio ze strony internetowej Hermès. Ten post byłby naprawdę krótki, gdybym powiedział: „Dobra ludzie, poproś swojego przyjaciela Birkin lub malutki Kelly, co za wspaniały prezent!” Co już wiesz. Jeśli możesz to zamachić, świetnie; W przeciwnym razie przeczytaj.

To musi być coś innego; Jeśli chcesz to zrobić szybko i po prostu zdobądź coś świetnego i łatwego, znajdź swój ulubiony kolor i zdobądź szalik, szal lub krawat. Działa to tylko dla każdego, ale często głębsze nurkowanie jest o wiele bardziej satysfakcjonujące. Jeśli potrzebujesz podstawowego wyboru, podam „łatwe połączenie” pod każdym nagłówkiem w mniejszych kategoriach cen stratosferycznych, dla których dział zaoferuje najlepszą opcję w tym przedziale cenowym.

Nie może potrzebować innego elementu, aby być pełnym prezentem.

To musi być coś, co można by otrzymać jako prawdziwy prezent, a nie coś miłego. Zwiedź plażowy jest urocza, ale nie dałbym żadnej osobie kostiumu kąpielowego. Nic na tej liście nie musi zostać otwarte na dźwięk „smutnego puzonu”.

Musi być reprezentowane różne działy Hermès. Mogę nawet reprezentować Everycategory Hermès. Coś dla wszystkich.

Więc zacznijmy!

100 USD i poniżej

W tym przedziale cenowym, co prawda, nie ma wiele, ale to, co jest dostępne, jest dobrze zapakowane i atrakcyjne wizualnie. Łatwe połączenie byłoby czymś z działu zapachowego, ale są też inne opcje.

Zapach: Eau de Pamplemousse Rose Rose nawilżająca twarz i balsam do ciała 69 USD

Hermès tworzy sporą różnorodność produktów zapachowych, kąpielowych i ciała za mniej niż 100 USD (w tym mydło Twilly D’Hermès za 23 USD!), Ale osobiście uwielbiam balsam do twarzy i ciała, który pachnie świetnie i można je używać w całym ciele. Występuje również w 6 innych zapachach i wszystkie prace jako goleństwo dla mężczyzn. Opakowanie cyny Clou de Selle sprawia, że ​​ten prezent jest również wizualnie zwycięzcą.

Hermès nawilżający twarz i balsam do ciała. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Pisanie: notatnik PM (3,9 ”x 6,3” x .2 ”) 45 USD; A5 (5,8 ”x 8,3” x .2 ”) 70 USD

Te notebooki występują w kilku rozmiarach z piękną ilustracją okładki, zwykle z projektu szalika. Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla pisarza-jako-natury, ponieważ strona internetowa opisuje je jako notatnik i „poetyckie zielnik”, kontynuując „Zapraszamy do obserwacji otoczenia, z tą podwójną książką, w tym nasionami do nasion do nasion Oderwij, zgniat i sadzić ”. Jeśli jakakolwiek osoba to zrobi, zgłoś się i daj mi znać, co rośnie fRom ten notatnik!

Hermès Notebook, Le Flaneur Design. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Książka: Pop-up Hermes Book 40 $

Zabawna okienka ilustrująca niektóre z wielu znanych projektów szalików.

Hermès Pop-Up Book, Inside View, Zebra Pegasus. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Strona główna: Toutenpapier Tatoo Color Kolor, 95 USD

OK, tak, są podstawkami i miałem pokusę, aby je przekazać ze względu na smutny potencjał puzonu, ale jest to paczka 12 i są dość odważne i kolorowe. Przyznaję, że otrzymałem zestaw podstawek milion lat temu, ponieważ uwielbiałem wzorce Art-Nouveau i nadal mam jeden z nich na moim stoliku nocnym. Są one dwustronne, z wizualnie przyciągającymi wzrok wzorami graficznymi opartymi na wzorach szalików. Hermès robi również zestaw pasujących podkładek za 140 USD.

Toutenpapier Tatoo podstawki (tak piszą tatuaż). Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

100–250 USD

W tym przedziale cenowym i z szerszej różnorodności działów jest o wiele bardziej dostępne. Łatwe połączenie nadal byłoby zapachem, ale istnieją również świetne opcje z zastawy stołowej.

Gry: gra w karty, 120-165 USD

Dostępnych jest kilka zestawów kart do gry, w tym most, poker, tarot, cyrque i duży rozmiar. Wiele regularnych zestawów obejmuje dwa 55-karty. Podoba mi się zestawy z szalikiem The Couvertures Nouvelles z tyłu, ale karty Cirque Roberto mają zabawne rysunki zamiast normalnych garniturów.

Zestaw kart do gry Hermès, wzór Couvertures. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Zestaw Hermès Cirque Roberto grają w karty. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Zastawa stołowa: Mosaique Au 24 platynowa taca, mały model (6,3 ”x 4,7”) 190 USD

Bardzo ładna taca w projekcie Mosaique Au 24, jest to zarówno dekoracyjne, jak i przydatne.

Mosaque Au 24 platynowa taca, mały model. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Zapachy: komponuj swój własny zestaw 4 Hermessences 168 USD

Jest to ogólnie zestaw upominkowy wyboru, w którym wybierzesz 4 15 ml butelki z natryskiem podróżnym eau de de toalety i oczywiście wszystko jest w pomarańczowym pudełku.

Zestaw 4 Hermessences. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Małe wyroby skórzane (SLG): Bastia Verso Change torebka 230 USD za Epsom, 235 USD za Chevre

To może nie wyglądać wiele, ale jeśli byłeś na torebceum, mała Bastia ma dużo miłości, szczególnie na wątku „Rainbow of Colours Inside Tor w torbie”. Przeznaczona jako zmiana torebka, może zawierać sporo różnorodnych szans, które w przeciwnym razie zakryłyby dno torby. Używam mojego do zmiany, gitar, małego szalika i słuchawek dousznych – jednocześnie. Za tę samą cenę często można znaleźć jedną z verso (dwupiętrową)!

Bastia verso w Noir i Vert Amande. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

250–500 USD

Teraz wybory prezentów zaczynają się naprawdę dobrze. Wiele działów Hermès ma coś dostępnego w tym przedziale cenowym, co obejmuje dobrą biżuterię. Moja łatwa rozmowa pochodzi z działu SLG, zwłaszcza jeśli możesz znaleźć coś w verso.

SLG: Calvi Verso Card Holder 335 USD za EPSOM 380 USD za Chevre

Sól do pieprzu Bastii, Calvi to kolejny prosto zaprojektowany skórzany przedmiot, który dużo trzyma, ale jest wystarczająco mały, aby iść wszędzie. My, przeznaczony jako posiadacz kart, Mine ma również pomocy pasmowe, gotówkę i pakowane chusteczki.

Calvi Verso w Vert Bosfore i Rose Ete Chevre, otwarty widok. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Akcesoria: urok torby rodeo lub h w rozmiarze PM, 455 USD

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, te worki nie są niemożliwe, a wielu miłośników Hermès uwielbia je, bez względu na to, jaką torbę niosą. Rodeo są również w większych rozmiarach (MM i GM), ale PM, najmniejszy, jest najpopularniejszym rozmiarem.

PM rodeo urok w Rose Pourpre.

Urok to torba.

Biżuteria: Birkin Amulette Bransoletka srebra 475 USD, pierścień zaćmienia 450 USD

Te srebrne opcje biżuterii są bardzo do noszenia i wybierają każdą garderobę. Mała bransoletka Birkin Charm to ładny, delikatny kawałek, a pierścień zaćmienia jest podstawowy i znacznie bardziej wyglądający.

Mini Birkin Amulette Bransoletka. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Pierścień zaćmienia. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Baby: Hermy Plush, 375 USD

Urocza uczta dla najmłodszych i dostępna na różowo lub niebiesko.

Baby Hermy Plush w kolorze niebieskim. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Zastawa stołowa: Mosaique Au 24 Tea Cup z pokrywką i spodkiem, 290 USD

Uwielbiam te porcelanowe kubki i zestawy pokrywki.

MOSAïque Au 24 herbata z pokrywką i spodkiem. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Zapachy: obudowa skórzana, 255 USD; z trzema wkładami, 324 USD

Dla miłośnika zapachu Hermes ma obudowę skórzaną uzupełniającą i różnorodne opcje perfum.

Skórzana obudowa i uzupełnienie zapachu. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Pisanie: Ulysse PM Noteok Cover 250 USD (Mini 195 USD)

Chociaż wszyscy przechowujemy tyle informacji przechowywanych w naszych telefonach, wiele osób nadal lubi pisać. Okładka notebooka PM jest dostępna w wielu kolorach i istnieją różne opcje wkładek stron, w tym puste (55 USD) i wyłożone (75 USD). Wkłady różnych notebooków i agendy obejmują również kalendarz i constrony taktowe.

Ulysse PM Notebook Cover w Bleu Electrique. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Ulysse PM Notebook Władza. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Biżuteria modowa: O’Kelly wisiorek, 295 USD za małe, 590 USD za dużą, bransoletki 560 USD

O’Kelly to nowa linia podkreślająca znajomy zamek, który ma niektóre torby Hermès. Używany zarówno w złotym, jak i srebrnym odcieniu i zawierającym skórzany „cień”, myślę, że jest to świetny biżuteria modowa dla młodszego zestawu i może pasować do każdego, zwłaszcza że moje nastoletnie dziecko otrzymało podobnie zaprojektowany naszyjnik na Mall (ma nadzieję, że jeden z nich go zastąpi!).

Naszyjnik O’Kelly Mały wisiorek. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

500–1000 USD

Większość linii produktów oferuje również coś w tym przedziale cenowym, więc prezenty są łatwe do znalezienia, to o wiele bardziej kwestia decydowania, ponieważ jest wiele dobrych opcji! Moim łatwym wezwaniem tutaj byłoby jedno z tace zmian lub popielniczki, które są tak piękne i przydatne.

SLG: torebka Calvi 970 USD w Epsom (5,9 ″ długości x 8,5 ″ wysokości x 0,8 ″ głębokości)

Jeśli jest dobrze, gdy jest mały, musi być lepszy, gdy jest większy, prawda? Próbuję znaleźć wymówkę, aby zdobyć jeden z nich dla siebie, ponieważ kontrastowa torebka zamka, która ma, czyni to jeszcze bardziej kuszące.

Wakuta Calvi w Rouge de Coeur i Mauve Sylvestre. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Torebka Calvi w złotym i niebieskim du Nord. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Clou de Selle Silver Mankiety, 620 USD

Tak, jest to bardzo standardowy rodzaj prezentu, ale styl Clou de Selle jest tak wyrafinowany i ponadczasowy.

Silver Clou de Selle Mankiety. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Strona główna: Zmień tace/popielnice 520–700 USD

Nie jest już tak naprawdę używany do popiołów, ale bardzo korzystny dla biżuterii, zapasowej zmiany lub jako element dekoracyjny. Uwielbiam to. Występują w różnych projektach, często z linii jedwabiu i zastawy stołowej. Ceny różnią się nieco, ale jeśli nie zostaną wyalone, wiele cen znajduje się w tym zakresie.

Pegaza Zmiana tacy. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Savana Danse Ashtray. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Psy: Etriviere i Rocabar Pet Pies kołnierze, 650 USD

Świąteczna uczta dla twojego najlepszego przyjaciela. Nie będę kłamać, jest to również pretekst do włączenia zdjęć uroczych psów w tym artykule.

Obroża Etriviere. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Kołnierz Rocabar. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com. Tak, włączyłem oba, ponieważ oba są „dobrymi Bois”.

RTW: Koszulka Męska Dragon T 570 USD

Hermès dodaje smoki do regularnej stajni koni, pożyczając o wiele bardziej kapryśne powietrze do szalików, biżuterii i RTW. Ta koszulka występuje w kilku kolorach i ma wydruk z przodu z tyłu.

T-shirt Dragon w Méditerranée. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Biżuteria modowa: bransoletka podwójnej wycieczki Rivale 560 USD (SWIFT) 830 USD (Jaszczurka)

Łatwa, skórzana bransoletka, która może dostarczyć kolor lub krawędź do stroju. Łatwo dostępne w kolorach pop i neutralnych ze złotym, palladowym lub różowym złotym sprzętem.

Rivale podwójna bransoletka wycieczkowa w magnolii ze sprzętem do różowego złota. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

1000–3000 USD

W tym momencie mojego – ahem – badań, trudno było wyeliminować wszystkie kuszące opcje. Podczas gdy wiele osób może powiedzieć, że łatwym połączeniem byłoby zegarek Apple Watch, wybieram wybór dzikiej karty – Rocabar Poncho.

Biżuteria: nowe kolczyki Farandole, (2,6 ″ długości) 1275 USD (mały/srebrny), 1925 USD (średnio/srebrny), 2425 USD (bardzo małe/różowe złoto), 3000 USD (średnio/srebro z różowym złotem)

Kilka odmian motywu Farandole w zależności od tego, czy odbiorca woli odważny czy delikatny wygląd. Wersja różowego złota ma 0,02ct diamentów i bardzo nowoczesną asymetrię długości (jedna to 1,8 ”, druga to 2,6”). Srebrne pary obejmują i krótkie i długa kropla o tych samych długościach.

Nowe kolczyki Farandole, bardzo małe, w różowym złocie. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Nowe kolczyki Farandole, średnie, w srebrze ze różowym złotem. Wersja średnia/srebrna wygląda tak bez różowego złota. Zdjęcie dzięki uprzejmości Hermes.com.

Nowy Farandole Earrin

Leave a Comment