PySblog pyta: Mój najlepszy kumpel kupił podróbkę, czy coś podał?

Rozumiem, że nie wszyscy są miłośnikiem torebki. W rzeczywistości nikt w moim życiu nie traktuje torebek tak poważnie jak ja. Torby są moją „rzeczą”, którą jestem gotów się założyć, że są twoje, ponieważ jesteś tutaj na Purseblog – lubię moje plemię Purseblog! Chociaż nikt w moim życiu naprawdę nie rozumie obsesji mojej torby lub nie jest tak modny jak ja, każdy z nich ma własne hobby, a także interesy, na które wybierają pieniądze. Fotografia, podróże, jedzenie, a także sztuka są wybitnymi hobby w moim kręgu kumpli, a także lubię słyszeć o każdej z tych rzeczy od ludzi, z którymi się otaczam. Wymagam silnego zainteresowania słuchaniem moich lubianych na temat ich entuzjazmu, a także dzielenie się z nimi w zamian za torebki. Nie jest to sztuczka dla nikogo, kto mnie rozumie, że jestem galą torby, a także próbuję, po prostu nie mogę zachować przyjemności dla siebie, kiedy otrzymam nową torbę.

Jako torba, a także miłośnik mody, nie jest niczym niezwykłym, że moi kumple wysyłają mi zdjęcia toreb, akcesoriów lub ubrań, które wierzą w zakupy, a także byłem kumplem, że wszyscy pytają: „Czy wymagają ten?” lub „Czy to słodkie?” Przed zakupem przedmiotu. Prowadziłem kumple z ich pierwszymi zakupami projektantów, a także wielokrotnie obciążałem zakupy nie-projektantów. Kumple będą również udostępniać zdjęcia swoich nowych zakupów, które już kupili, które lubię otrzymywać. Miło jest połączyć się z moimi kumplami, a także domem nad czymś, co przynosi mi tyle szczęścia, a moda zawsze była dla mnie źródłem radości. W przedszkolu przyjechałem do domu z instytucji, a także ujawniłem mamie: „Myślę o tym, że wyglądam na moje najlepsze przez cały czas”, a także naprawdę starałem się podtrzymać się do tego standardu.

[SC_IC_AD1]
Więc wyobraź sobie moją niespodziankę w zeszłym tygodniu, kiedy dostałem SMS -a od jednego z moich niezwykle najlepszych i najstarszych kumpli na tym świecie, aby powiedzieć mi, że „kupiła torbę, która wygląda jak Louis Vuitton za 40 USD”. Moim pierwszym instynktem było zachowanie chłodu. Te suknie kumpla dobrze, a także dokonują wspaniałych wyborów życiowych, być może była pod wpływem torby Louisa Vuittona… który jest lepszy, prawda? Spisałem SMS -a, a także poprosiłem o obejrzenie zdjęcia z naprawdę nadzieją na uzyskanie większej liczby szczegółów, a także starania się pozostać jak najbardziej neutralne. Nie byłem zadowolony ze wspaniałych wiadomości. Odesłała SMS -a… a po prawie zaciemnianiu szoku spojrzałem na zdjęcie strąconego Neverfull w Canvas Damier Ebène, logo Louis Vuitton, a także wszystkich. Tekst połączył się również z wyjaśnieniem, że kupiła go w Internecie po tym, jak zobaczyła go na blogu, z którym się z nim powiązała, co jest szokujące, a także same, jakkolwiek dygresję.

Jako entuzjasta torebki na całe życie, a także współpracownik strony internetowej poświęconej torebkom, uderzyło mnie to mocno. Jak naprawdę trudne. Prawdę mówiąc, mam szczęście, że unikałem tej okoliczności tak długo, jak to miałem, jednak naprawdę nie rozumiałem dokładnie, jak się z nią poruszać, gdy się powstało. Gdybym miał wyeliminować aspekt przyjaźni z sytuacji, byłoby to proste, a także miałbym tylko jedną radę: powrót lub palenie. Jest to jednak mój niezwykle najlepszy kumpel, ponieważ naprawdę nie chciałem uczynić go niewygodnym, więc powiedziałem… nic. Po prostu go zignorowałem i ruszyłem dalej. Chciałbym zaoferować alternatywy, przeszukałem sieć o noszenie o wartości 40 USD, która była niesamowita, a także nie jest niezgodna z prawem podrabiana, lub zapytał o prostą, ale płonące troskę: dlaczego?

[SC_IC_AD2]
Dlaczego nic nie określałem? Chociaż mam kilka powodów, co jest ogromnym, że nie chciałem walczyć o to, główny powód, dla którego szukałby mnie prawdziwy duch, który mnie wymyślił. Rzeczywistość jest taka, że ​​nie chciałem wyglądać na protekcjonalne, co, jak sądzę, może to spotkać tę metodę, ponieważ posiadam wiele autentycznych Louis Vuitton. Uważam, że gdyby ten kumpel zrozumiał warunki, w których podróbki zostały dokonane, a także dokładnie, jak były nielegalne, nie kupiłaby tego, co mam nadzieję, że organicznie przeprowadzi rozmowę, aby uniemożliwić jej przyszłe podrabiane zakupy. W metodzie obwiniam osobę, która połączyła się z nią na pierwszym miejscu, jednak żałuję, że nie sprawiam, że moja postawa zrozumiała mojego kumpla, mimo że torba została już kupiona, kiedy się o tym odkryłem. To była dla mnie bardzo wiele lekcji, chociaż mam nadzieję, że nigdy więcej nie spotkam tej okoliczności.

Stawiam do ciebie troskę: co byś zrobił, gdybyś był w moich butach? Czy coś stwierdziłbyś lub zignorowałbyś to tak, jak ja?

Oryginalne zdjęcie Kat J. Weiss

Leave a Comment