Fendi koncentruje się na ładnych, zabawnych Peekaboos na jesień 2020 r.

Minął rok, ponieważ branża straciła weterana Karla Lagerfelda. Ponieważ jego przechodzący dyrektor kreatywny Silvia Venturini Fendi doskonale przejęła Reigns w Fendi, przyczyniając się do wzrostu popularności marki luksusowej.

Technika akcesoriów Fendi jest prawdopodobnie znacznie bardziej usprawniona niż inni projektanci jego kalibru, i sugeruję to w najlepszy możliwy sposób. Marka tworzy garść prostych, ale ukochanych projektów, a następnie wykorzystuje te elementy jako punkt wyjścia do tworzenia oszałamiających, sezonowych projektów. Ta strategia działała dla marki w poprzednich sezonach, a na jesień 2020 r. Jest to dokładnie metoda, którą podjął Venturini.

Ta kolekcja zawiera mnóstwo nowych torebek Peekaboo, a także nowe iteracje kultowej, ponownie wydanej bagietki. Piękne tekstury i ozdoby zajmują centralne miejsce, takie jak wyściełana satyna, zabawna grzywka i wyszukany haft. Ta kolekcja jest naprawdę jednym z moich ulubionych z Fendi w najnowszej pamięci. Venturini opracował tę kolekcję z myślą o prawdziwej kobiecie Fendi, badając jej „podwójne osobowości” i kobiecość. Zobacz wszystkie torby z wybiegu poniżej.

[Zdjęcia przez Fendi]

Leave a Comment