Dior kontynuuje swoją solidną passę torebek na jesień 2015

Dior ma przewagę, że lubi tylko niewielka garść innych domów mody. Ponieważ marka mieszka na najwyższym poziomie domów mody i ponieważ ma tak bogatą i piętrową historię, że sprawi, że marketing płacze, Dior może nie tylko wykonać torebki z najrzadszych, najlepszych egzotyków na świecie i spodziewać się wszystkiego Spośród nich, ale marka może stworzyć interesujące, trudne torby, które sprzedają za 30 000 USD i spodziewać się ich sprzedaży.

W swoim czasie w Dior Raf Simons nigdy nie pokazał wiele upodobań do worków w kolorze stałym, co kontynuuje tę kolekcję. Zamiast tego kolory zmieniają się w nieintuicyjne sposoby i kombinacje; Niektóre z nich są złożone z różnych materiałów, inne są po prostu farbowane.

Tak czy inaczej, jest to trudne wyobrażenie o tym, jak może wyglądać luksusowa torebka. Tak wiele branży liczy na tradycjonalizm wartości telegraficznej i chociaż te torby są w znanych kształtach, sposób ich traktowania jest całkowicie nowoczesne. Simons wykonuje ciężką pracę nad tworzeniem pojęcia tego, czym może stać się luksusowa marka, a torby kolekcji nadal są dużą częścią tego.

[Zdjęcia przez vogue.co.uk]

Leave a Comment