Marc autor: Marc Jacobs całkowicie Turllock Jacquetta Satchel

Oto najnowsza część rodziny całkowicie Turllock. Za każdym razem, gdy obejmuję Marc autorstwa Marc Jacobs Całkowicie Torda, zastanawiam się, czy to będzie ostatni przez chwilę. Nie ma to nic wspólnego z faktem, że nie podoba mi się te torby, w rzeczywistości jest odwrotnie. Każda zupełnie torba obrotu ma charakterystyczny ród, ale każda z nich jest zdecydowanie własną torbą i ma swoją osobowość. Bez względu na rozmiar, kształt lub kolor, zakup jednej z tych toreb będzie świetną inwestycją.

Ponieważ te torby są częścią Marc autorstwa Marc Jacobs Line, nie będziesz musiał zrzucić tysięcy dolarów na twoją inwestycję. Plus przy użyciu najprawdopodobniej wyjdziesz z którejkolwiek z tych torb, prawdopodobnie zapłacą sobie w pierwszym miesiącu lub dwóch.

Marc autorstwa Marc Jacobs całkowicie Turllock Jacquetta Satchel jest jednym z najsłodszych torów, jakie widziałem od jakiegoś czasu. Jedną z rzeczy, które najbardziej kocham, jest to, że ten kształt całkowicie ucieleśnia to, co oznacza bycie torbą (wymiary: 8 ″ H x 17 ″ L). Krótka kropla 4 ″ nie pozwala pomylić torby z hobo lub torbą. Istnieje jednak odłączany i regulowany pasek na ramię (kropla 14 ″), jeśli szukasz stylu dwóch w jednym. Czarna kazbana skóra tworzy torbę ozdobioną detalami szwu i złotym sprzętem. Podwójne uchwyty są miękkie i wygodnie spoczywają w dłoni lub na ramieniu. To świetna torba do użytku w ciągu dnia, ale byłaby to również świetna torba na noc do nocy. Kup za pośrednictwem Shopbop za 428 USD.

Leave a Comment