North Face X Gucci Rozdział 2 jest tutaj

Świat mody nie jest obcy niesamowitej współpracy, aw zeszłym roku w relokacji, która wydawała się nieoczekiwana, ale działała tak dobrze, luksusowy włoski dom Gucci połączył siły z ekspertami na świeżym powietrzu na północnej twarzy. Kolekcja obejmowała RTW i akcesoria zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, a była elegancka, modna i funkcjonalna, wszystkie związane w ładnym pakiecie. Ten pakiet zawierał specjalne markowe szczegóły obu marek. Pozornie mało prawdopodobny duet, partnerstwo połączyło zobowiązania obu marek w rozwój i zrównoważony rozwój z odrobiną inspiracji osób poszukujących przygód. Pierwsza część kolekcji uruchomiona z taką fanfarą, że utwory wyprzedały się niezwykle szybko, a teraz obejrzyliśmy rozdział 2, który właśnie trafił w gucci.com.

Rozdział 2 rozpoczyna się tam, gdzie został przerwany pierwszy rozdział, pozostając wiernym podstawowym wartościom kolekcji ducha eksploracji we wszystkich jego formach. Kolekcja po raz kolejny świętuje odkrycie i wyrażanie siebie, dwie wartości, które określają obie marki.

Druga kolekcja jest pokazana w oszałamiających obrazach kampanii osadzonych na Islandii. Zawiera różnorodne spektakularne krajobrazy, od czarnego wulkanicznego piasku po malownicze zielone wzgórza i oszałamiające lodowce. Sceny te stanowią idealne tło, aby zaprezentować tę specjalną kolekcję między kategorią dla mężczyzn i kobiet, która składa się z gotowych do noszenia, akcesoriów, bagażu i butów. Klasyczny monogram GG GG pojawia się na całym świecie, na butach i ponownie wyobrażonych stylach z słynnych sylwetek z lat 90. Ponadto kolekcja prezentuje wyłącznie opracowany wybór odzieży wierzchniej, która ponownie wyobraża sobie znane style z lat 70. z nową technologią.

Kolekcja North Face X Gucci kontynuuje swoje zaangażowanie w wsparcie zrównoważonych praktyk firmy za pomocą Econyl®, która jest tkaniną nylonową stworzoną z regenerowanych materiałów. Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach i wyskakujących okienkach GUCCI. Specjalna instalacja i wyskakujące okienka sklepowe zostaną otwarte w Nowym Roku przy Nowym Jorku Fifth Avenue, Aspen i Chicago w USA. Wybór będzie również dostępny w sklepach North Face w Nowym Jorku, Pekinie, Szanghaju i Tokio. Sprawdź znacznie więcej z poniższej kampanii.

Kupuj North Face X Gucci za pośrednictwem gucci.com

Leave a Comment