Intymne spojrzenie na torbę Prada Galleria, podwójne torbę i nowe paski na ramię

Aktualizacja: Paski na ramię Prada są teraz dostępne do zakupu na Prada.com. Ceny wahają się od 800 do 1355 USD za pośrednictwem Prada.com.

Jeśli chodzi o najbardziej kultowe marki toreb, Prada jest z łatwością jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej kochanych. Prada wprowadził mnie w moją miłość do designerskich toreb; Po pożądaniu jednej z kultowych torebek z Tessuto Nylon Messenger podczas większej części liceum i otrzymałem ten prezent, kiedy zacząłem studia. Pamiętam, jak czułem się tak zakochany w mojej torbie Prada, a nawet w tym młodym wieku mogłem powiedzieć, o ile w tym czasie była wyższa jakość z innych marek w mojej kolekcji. Prada wyróżnia się drobiazgową dbałością o kunszt i szczegóły, i nadal tak jest dzisiaj.

Chociaż Prada ewoluowała z czasem, obejmując nowe techniki i pomysły, marka pozostaje zaangażowana w trwałą jakość swoich utworów. Podobnie jak wiele wieloletnich marek, metody stosowane przez Prada zostały przekazane przez rzemieślników na przestrzeni lat i są one tak ważne i specyficzne dla marki, że można je łatwo nazwać tajemnicami handlowymi. Podobnie jak te kluczowe zasady kunsztu, niektóre projekty marki są równie długotrwałe; Dwa z najbardziej poszukiwanych utworów Prada pozostają podwójnymi torbami Prada Galleria i Prada.

Prada Podwójna torba – 2980 USD

Galeria i podwójne są klasycznymi stylami Prada i są bardzo kochani przez fanów i kupujących marki. Z pewnością liczę się wśród tej grupy; Gdybym miał to po swojemu, posiadałbym tęczę tych toreb w każdym oferowanym rozmiarze.

Poniżej spostajemy się z intymnym spojrzeniem na dwie najbardziej kultowe torby z składu Prady. Oprócz tego mam przyjemność być jednym z pierwszych, którzy opowiedzą wam wszystko o nowych paskach ramion Prada!

Torba Prada Galleria
Torba Prada Galleria – 2230 USD, Prada Mini Galleria – 1920 USD

Założona w 1913 roku przez Mario Prada (dziadka Miuccia Prada) w Mediolanie, Prada otworzyła swój pierwszy sklep w prestiżowej Galleria Vittorio Emanuele. Torba Prada Galleria została nazwana na cześć sklepu, który rozpoczął wszystko, a torba ma podobnie fundamentalne miejsce w tablicy torebki marki.

Torba Prada Galleria – 2230 USD, biały pasek Prada, różowe/białe kwiaty – 925 USD

Torba Prada Galleria – 2230 USD

Ta torba jest natychmiast rozpoznawalna jako Prada i chociaż niektórzy ludzie mylą ją z podwójną torbą Prada, była o wiele dłużej. Kształt galerii jest czysty i elegancki, zwykle używa skóry Saffiano, która jest gorąca, aby osiągnąć teksturę Crosshatch, którą widzisz i odczuć. Ze względu na długowieczność skóry Saffiano, Prada od dziesięcioleci używa tego odpornego na wodę materiału, a styl wykończenia jest często związany z Pradą, ponieważ rzemieślnicy marki go udoskonalili. Podczas gdy worki, które sfotografowaliśmy (a także wiele toreb na rynku) są wykonane ze skóry Saffiano, jest też wersja cielęcy miasta, która jest soczysta i nieco bardziej miękka, co daje tę torbę bardziej wyluzowaną atmosferę.

Prada Mini Galleria – 1920 USD

Prada Mini Galleria – 1920 USD

Torba Galleria ładnie utrzymuje swój kształt i jest idealne codzienne użycie, w tym w biurze. Kształt szybko zamienił się w markę niezbędną do Prady, a wiele z nich stada ze względu na jego wysoce funkcjonalną strukturę wnętrz torba. Główna komora wewnętrzna znajduje się trzy wewnętrzne kieszenie, jedna z zamkiem błyskawicznym, a korpus torby można pękać po obu stronach, aby ścisnąć górną część torby, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć wnętrze.

Prada Mini Galleria – 1920 $, pasek Prada Blue Saffiano z kryształowymi kwiatami – 1170 $

Każdego sezonu Prada ponownie wprowadza tę torbę w różnych kolorach i stylach opartych na temacie tego sezonu. Umożliwia to niezliczone opcje i reinterpretacje, co sprawia, że ​​ta torba jest klasycznym, kultowym zszywaniem garderoby.

Podwójna torba Prada
Prada podwójne torby – 2980 USD

Wprowadzona w 2013 roku Prada Podwójna torba szybko stała się ulubionym. Podobnie jak torba Galleria, podwójna jest reinterpretacja każdego sezonu w kolorach i wytwarzaniach w oparciu o styl sezonu.

Podczas gdy torba Galleria oferuje nieco więcej konstrukcji, zwłaszcza ze względu na kieszenie na całe ciało z przodu i tyłu torby, podwójne jest minimalne i lekkie. Skóra Saffiano na zewnątrz jest połączona z gładką skórą nappa w środku, a Prada sprawiła, że ​​potencjalne kombinacje kolorów jest jednym z najbardziej zabawnych aspektów projektu. Podczas gdy wiele podwójnych torebek oferuje skórki tonowe na zewnątrz i wnętrzu, istnieje wiele kontrastujących kombinacji, które mieszają wewnątrz i na zewnątrz w nieoczekiwany sposób. To jeden z moich ulubionych aspektów tej torby i uwielbiam widzieć, co wymyśli Prada, aby każdy projekt wyróżniał się nieco bardziej niż ostatni.

Podwójna torba Prada – 2980 USD, czarny pasek Prada z różowymi kwiatami z pleksi – 1095 USD

Podwójna torba oferuje wewnętrzny dzielnik WIKieszeń klapy, która pozwala na łatwiejszą organizację i pomaga podzielić torbę na dwa główne przedziały wewnętrzne. Uwielbiam ten projekt; Dzielnik wychodzi, gdy nosisz torbę, a jeśli masz kontrastowy kolor wnętrza, możesz ją pop.

Prada Podwójna torba – 2980 USD

Podczas gdy galeria i podwójne torby mają swoje podobieństwa, które czynią je oboje niewątpliwie Prada, istnieją różnice, które mogą z łatwością uczynić jedno lub drugie lepsze dla twojego życia. Jeśli próbujesz zdecydować między nimi, chętnie pomogę ci wskazać właściwy kierunek w komentarzach poniżej!

Paski ramion Prada
Czarny pasek prada z różowymi kwiatami pleksowymi – 1095 USD

Pasek Prada Blue & Black Saffiano z kryształowymi kwiatami – 1170 USD

Jestem bardzo podekscytowany, że jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy przekazali wieści o nowych paskach ramion Prada. Chociaż obie powyższe torby oferują opcjonalne paski na ramię w pasującej skórze Saffiano, marka oferuje teraz sposób na dostosowanie torby i pokazanie swojej osobowości paskiem na ramię, który mówi do ciebie i wyróżnia się od reszty torby.

Prada Czarny pasek, białe/żółte kwiaty – 800 $ | Biały pasek Prada, różowe/białe kwiaty – 925 USD

W ciągu ostatnich kilku lat widziałem wiele dodatkowych pasków na ramię i mogę powiedzieć, że te paski Prada są jednymi z najpiękniejszych wyglądów i jakości, jakie widziałem. Uwielbiałem przebierać każdą torbę inaczej za pomocą paska, a każdy z nich przekształcił torbę. Podczas gdy pasek z dużymi skórzanymi kwiatowymi aplikacjami wydaje się zabawny, pasek z ozdobami kryształowymi Swarovskiego jest przyciągającym wzrok stwierdzeniem. Nowa kolekcja pasków na ramionach pozwala natychmiast dodać osobisty akcent do torby.

Paski są sprzedawane osobno i są dostarczane w skórze cielęcej, saffiano i skóry Ostro ze wszystkimi kwiatowymi wzorami z efektem 3D zaprojektowanym z kryształów, pleksi, żywicy lub skóry. Paski są teraz dostępne wyłącznie w butikach Prada Broadway i Prada 5th Avenue w Nowym Jorku i będą dostępne online do końca miesiąca.

W przypadku dalszych zapytań nie wahaj się wysłać e -maila na adres obsługi klienta Prada na client.service.usa@prada.com. Odwiedź E-Butique Prada, aby kupić wszystkie torby Prada online.

Leave a Comment