Purseforum Roundup – 12 listopada

zachwycony piątek, tpf’ers; Wróciliśmy z naszym cotygodniowym podsumowaniem wszystkich rzeczy TPF. W tym tygodniu zobaczyliśmy mnóstwo czarnych torebek i podjęliśmy decyzję, że nadszedł czas, aby zabrać go z powrotem do czerni. Czarna torba może wydawać się nudna, ale wyrafinowana czarna torebka to klasyk, który każdy luksusowy kochanek musi mieć w swojej rotacji. Na szczęście dla nas TPF był pełen inspiracji w tym tygodniu, więc zaokrągliliśmy nasze ulubione czarne torby, które członkowie pękali i udostępnili na forum. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem, koniecznie dołącz do nas, aby porozmawiać o torbach i wiele więcej!

Torby

Torba 1
Po pierwsze, mamy rewelacyjną, owiniętą Twilly Birkin 25 Noir Togo GHW. Siedzi dość wchłaniając to środkowe słońce, a ten snap zatrzymał nas ideał na naszych utworach! Został udostępniony na forum przez naszego członka Kanwal84.

Torba 2
Następnie zmierzamy do Subforum Louis Vuitton, gdzie GWendo25 podzielił tę rewelacyjną rodzinę Empreinte. Uwielbiamy widzieć Pochette Métis w akcji! Jest taką zaufaną małą damą.

Torba 3
Członek Bridgidu podzielił się tą nową, Chanel Flap Bag, to taka zabawna, specjalna wersja klasyka i myślę, że jestem zakochany. Gratuluję swojej najnowszej małej damy!

Torba 4
Balenciamags podzielił się na forum swojej nowej torby Hammock Loewe i musimy powiedzieć, że to uwielbiamy! Absolutnie zostaliśmy ugrydzeni przez błąd Loewe!

Torba 5
Na tym zdjęciu zatrzymaliśmy się martwych na tym zdjęciu, które członek EGGZ716 udostępnił na forum swojego Chanel 19. To, że zszywanie diamentów krzyżowych jest naprawdę oszałamiające!

Torba 6
Galgali podzielił się tą starą, ale Goodie Céline z torbą łańcuchową. To prawdziwy klasyk (kształt i kolor), który najlepiej zachować na zawsze!

Chcieć więcej?

Ten nowy wątek przechodzi post Forbesa na temat realizacji i problemów z uwierzytelnianiem. Interesujące jest przeczytanie tego, co inni myślą i czytają również o swoich doświadczeniach. Rozpoczęło się rozmowy, więc pamiętaj, aby zważyć swoją opinię!

Kochasz Bottega Veneta? Wtedy prawdopodobnie jesteś tak samo zszokowany, jak nam wiadomo, które w tym tygodniu rozeszły się o Daniel Lee, rozstając się z marką. Daniel Lee wyjeżdża? To świetne miejsce na rozmowę o odejściu Lee i przeczytanie tego, co czują inni ludzie. Jak myślisz, gdzie on jest następny? Podziel się z nami swoimi opiniami na TPF!

Leave a Comment