Dolce & Gabbana Miss Rouche Ruffled Torb

Dolce & Gabbana być może nie mają tak wściekłego ani nie oddają się, jak niektóre marki torebki, jednak nie powstrzymuje ich od śmigi w kierunku ich kreatywnej wizji po sezonie po sezonie wizji po sezonie wizji pora roku. Podobnie jak każdy rodzaj niezwykle konkretnego punktu widzenia, wyniki są zwykle mieszane, ale zawsze są one niezwykle oczywiście Dolce i Gabbana.

Dolce & Gabbana Miss Rouche potargana torba na ramię jest kontynuacją koncepcji, którą po raz pierwszy widzieliśmy jesienią 2009 roku. Te torby były nieco bardziej maniakalne, a także poruszenia, jednak ta hobo nieco i dostaje się trochę, a to prawda.

Piękno tej torby jest naprawdę na powiększeniu, więc motywuję cię do podróży do Saks, a także trochę zabawy z narzędziami do obrazu. Na tych zdjęciach skóra wygląda nieco cienko, jednak podczas lepszej kontroli ta torba wydaje się miękka, a także pomarszczone uderzenie jest kobiece bez bycia tak dziewczęcy. Dokładnie to samo z falbanami-nie są tak dobrze, jak tematy lub zaniedbywane, ponieważ torba ma stosunkowo prosty kształt. Na zdjęciach wygląda sztywno, jednak coś mi mówi, że dobrze się rozluźnie przy odrobinie zużycia, a także zwisał. Kup z Saks za 1450 USD.

Leave a Comment