VERSACE SOCIALITE SACHEL

Jedna firma, która wydaje się płacić absolutnie żadne odsetki dla jesiennych trendów, jest Versace. a także dlaczego mielibyśmy się tego spodziewać? Nie płacą żadnych zainteresowań w zakresie doskonałego smaku ani rozsądnych standardów cenowych, więc chodzi o to, aby kurs.

Obiektywnie, Versace Socileta Satchel nie jest okropną torbą. Jest całkowicie w porządku. Jednak jest to całkowicie głuchy ton w porównaniu z tym, co dzieje się teraz w modnej modzie. I, jak zawsze, koszt jest astronomiczny.

Ale po pierwsze, czy każdy inny czuje, że Versace może się trochę osiągnąć, gdy nazywają torbę „Satchite Torbatch”. Coś jak wersja na rynku mody „Jeśli ją rozwinęmy, przyjdą?” Minęły wiek, ponieważ widziałem gwiazdę lub towarzyską, używając jednej z ich toreb, jeśli w ogóle, a także nazwa wydaje się o wiele bardziej pełna nadziei niż realistyczna.

Ale jeśli chcą zrobić torebkę IT, będą musieli się bardziej spróbować. Kolor tej torby jest ładny, podobnie jak odważne szczegóły sprzętowe w umowie z załącznikami, jednak po prostu nie kocham niczego innego. Chcę, aby Gled i styl, a nie szalona sztywność, a także nadmiernie zaprojektowane kieszenie. Jeśli mogą wziąć tutaj kilka elementów, a także wprowadzić je w coś, co wydaje się o wiele bardziej odpowiednie do przedstawienia stylów, mogą mieć znaczącego zwycięzcę. W tej chwili jestem niezaprzeczany, a także zdecydowanie nie jest pod wrażeniem tej ceny. Kup z Nordstrom za 3600 USD.

Leave a Comment